Sztorik az utcáról, avagy ők elcseszték...

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

rookie

Post by rookie »

Pudva wrote:A 7végén Szarvason voltam a Nagymutiméknál,
állok 1 épület előtt ahol parkoltam a kocsival és 1x csak jön két csaj és elkezdik fényképezni az autót...
Mondom nekik szívesen küldök az autóról fényképeket, ha adnak 1 mail címet! Azóta már írtam is az eggyiknek! Még jó, hogy a Capri nem csajozós autó :roll: :twisted:
Na ja, a sportos találkozón az én barátnőm is rágerjedt a gépedre :lol:
De a Taumat akkor sem adom érte! :nem: :twisted:
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

streetracer21 wrote:Á dehogy...
Egy promóció alkalmával 2 hete a hostessek és a hostok a szervita téri parkolóházban gyülekeztek. Ott vettük fel a promós autókat, A promó ideje alatt a saját autó ott állhatott a parkolóházban. Gondolom nem kell ecsetelnem milyet szólt a v6 a dupla rendszerrel a zárt helyen. Attól féltem, hogy a lányok kiesnek a szemükön, miközben megérkeztem :twisted: Király volt!

Parkolás... A Jaguár... hát... Ez hihetetlen... Tedd át a csomagot egy olyanra :-)
engem megkértek távozáskor abban a parkoloházban, hogy ha nem muszály ne használjam többet, mert jópár riasztó beindult amig le-és felmentem. én meg persze ott élvezkedtem mindenhol, hogy milyen jó a hangja...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Peti »

Pudva wrote: Azóta már írtam is az eggyiknek! Még jó, hogy a Capri nem csajozós autó :roll: :twisted:
:D :D :D
'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Post by Tibi »

Hello
éppen hazafelé tarottam az új felnikkel (Külön köszi Bogyónak) mikor haverom csörgött, h nézzek be hozzá az egyetmre....jöttem el a kocsitol mikor 1 szembejövő srácon "Capri Club London" feliratú ing volt és asszem kicsi MK1-ek voltak rajta. Megállítottam,h megkérdezem hátha vmi rajongó vagy esetleg tulaj mikoris kiderült,h fingja sincs mi van az ingjén és ezt a választ nyögte ki:
- " Há' mittomé ez egy SAXOO ing " :) :) :) :)
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

azért remélem felvilágosítottad mit is hord a testén :mrgreen:
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
gigford
egyedülisszerelhet
Posts: 735
Joined: Sun Dec 12, 2004 6:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Debrecen

Post by gigford »

Az az ing qrva jol nez ki, anno lattam olyat a saxxo boltban csak hat 7rugoba kerult volna...mast meg mar nem nagyon kapni.....
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Post by Tibi »

Mutattam a szerencsétlennek ,h épp itt áll egy de nem nagyon érdekelte a történetem aztán hagytam mert teljesen nem volt tisztában ,h miről van szó... Amugy + Gigford sztem kint lehet ilyet kapni mert mintha láttam volna vmi külföldi honlapon, h lehet rendelni.
Üdv Tibi
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

gigford wrote:Az az ing qrva jol nez ki, anno lattam olyat a saxxo boltban csak hat 7rugoba kerult volna...mast meg mar nem nagyon kapni.....
volt több színben is, meg ha jól emlékszem valami sweet-shirt is...
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
gigford
egyedülisszerelhet
Posts: 735
Joined: Sun Dec 12, 2004 6:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Debrecen

Post by gigford »

Tibi wrote:Mutattam a szerencsétlennek ,h épp itt áll egy de nem nagyon érdekelte a történetem aztán hagytam mert teljesen nem volt tisztában ,h miről van szó... Amugy + Gigford sztem kint lehet ilyet kapni mert mintha láttam volna vmi külföldi honlapon, h lehet rendelni.
Üdv Tibi
Na akkor majd lecsekkolom itt, hogy lehet e rendelni.
User avatar
gigford
egyedülisszerelhet
Posts: 735
Joined: Sun Dec 12, 2004 6:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Debrecen

Post by gigford »

Ja, en is kekben lettam az tetszett meg nekem, de ez a barnas sem rossz...
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Post by Tibi »

...Na eza barnás volt az...
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

gigford wrote:Az az ing qrva jol nez ki, anno lattam olyat a saxxo boltban csak hat 7rugoba kerult volna...mast meg mar nem nagyon kapni.....
a saxo ing kekben es barnaban letezett, mikor bejott 13000 HUF-ba kerult. volt meg MKI-es kotott melleny kek es barna szinben (szerintem igen rondak voltak, nem is vettem) az ing igen szep darab, de meg az eladok sem tudtak hogy mi az anno. ha kell teszek fel rola kepeket, sikerult beszerezni rola szoroanyagot is.
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
FehérCapri Sanca
márokosanistudnézni
Posts: 81
Joined: Tue Dec 07, 2004 8:48 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest
Contact:

Post by FehérCapri Sanca »

Tegnap este egy barátomtól jöttünk hazafelé. mögöttem zsaru, Mondeo, lemeszel. Normálisan mentem, semmi extra, tudom, hogy így dec. 26.-án erősen vadásznak a piaszagra arendőrök, így mondom, nem nyomom, nem koskáztatok, de a fene egye meg - hát kurvajó a szemük...

17.-én lejárt a vizsgám. Matricából észrevették. Villogás, villanás, leállok. Kiszállok és átadom nekik a papírokat. Amíg az egyik azokkal volt elfoglalva, a másik nagyon elkezdte körbevizslatni a kocsit...

- Tudja, hogy lejárt a forgalmija?
- Igen.
- Tudja, hogy el kell vennünk? Adok egy útvonalengedélyt és azzal hazamehet, de aztán annyi.

Agyam be, fejgörcs ezerrel, ki kell találnom valamit. Már régebben is tapasztaltam, hogy Citchicame-m saját magával szokta kihúzni magát a szarból, ergo tereltem a szót a Clubbra, arra, hogy az elnök fogja vizsgáztatni ( :DDDDD ), meg most karácsonyozik, de január első hetében már van időpont, meg ilyenek..

Erre az, amelyik belefeledkezett a kocsimba, megszólalt:

- Te Gyuri, bazmeg, ez nagyon szép!

(Kő le, levegő felszabadul, horog bent - fúúúúúúúúúúúúúúúúú)

A másik helyesel neki, közli, hogy nem is azért állítottak meg, mert szakadt lenne a kocsi és hogy rég láttak ilyen szépet. Máj hízik, libafeeling, most vagy levágnak, vagy...

- Boldog Karácsonyt, Homolya úr - mondta és visszaadta a papírokat. Forgalmival. Vigyorgott mindkettő.

Beszarás. A következő sörömet az ő egészségükre fogom legurítani.
BOSS MK III
trafo2000
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 241
Joined: Thu Dec 30, 2004 12:47 pm

Post by trafo2000 »

Szerencséd volt,látták hogy nem lerúgott a gép,a műszaki sem olyan rég járt le,és vannak normális rendőrök is.
User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Peti »

:D :D :D
'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
Post Reply