dühöngő

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

Post Reply
CAPRiMANiA

Post by CAPRiMANiA »

Nyugtassatok meg, ugye ennyiért nem lehet eladni egy átlagos magyar Caprit?...

Ha így elszaladtak az árak, akkor azonnal megyek le a műhelybe autót építeni, egy Caprit összehozok valahogy... 8)
User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Peti »

CAPRiMANiA wrote:Nyugtassatok meg, ugye ennyiért nem lehet eladni egy átlagos magyar kaprit?...
Nem hiszem. Régebben is voltak elszállt árak, amik aztán érdeklődő híján szépen lejjebb mentek.
(léci ne írd má k-val a Caprit, úgy báncsa a szemem! :) kőszi.)
'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

Caprimániátol bocs, de az én szememet is bántotta, ezért belemodosítottam.... moderátor jog rulez
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
CAPRiMANiA

Post by CAPRiMANiA »

bogyo28 wrote:Caprimániátol bocs, de az én szememet is bántotta, ezért belemodosítottam.... moderátor jog rulez
Petikém, nagyszerű, hogy néhány hónapja itt a fórumon is erősíted a csapatunkat.

Most elkezdhetnék olyanokat mondani, hogy én már az indexes fórum kezdete környékén is ott voltam, visszaemlékezhetnék, hogy mikor vettem az első kaprimat (még volt BCC...), mondhatnám azt, hogy a világ felvilágosultabb felében néha crapi-nek (szemetecske) becézik a tulajok mindanyiunk kedvencét, egy nyomdahibásan megjelent korabeli Fordos reklámanyag alapján (!) de inkább hagyom a fenébe, nem ez a lényeg.

Bogyó, ezen egy picit meglepődtem, tőled legalábbis.

De barátaim, csak azt kérem: NE LEGYEN ITT GONDOLATRENDŐRSÉG!

Ne sajátítsátok ki ezt a fórumot. Viseljétek el azt a néhány hozzászólásomat úgy ahogy van.

Szándékosan írom úgy, ahogy, ráadásul évek óta, és nem azért mert nem volt gyerekszobám. Nálam ez a szeretet jele.

_________________
KAPRiMANiA - kravcsek@index.hu
- 1984 Mk III 2.0EFi DOHC
"...nem, ebbe nem építek turbot. Komolyan!"
Taz

Post by Taz »

CAPRiMANiA wrote:
bogyo28 wrote:Caprimániátol bocs, de az én szememet is bántotta, ezért belemodosítottam.... moderátor jog rulez
Petikém, nagyszerű, hogy néhány hónapja itt a fórumon is erősíted a csapatunkat.

Most elkezdhetnék olyanokat mondani, hogy én már az indexes fórum kezdete környékén is ott voltam, visszaemlékezhetnék, hogy mikor vettem az első kaprimat (még volt BCC...), mondhatnám azt, hogy a világ felvilágosultabb felében néha crapi-nek (szemetecske) becézik a tulajok mindanyiunk kedvencét, egy nyomdahibásan megjelent korabeli Fordos reklámanyag alapján (!) de inkább hagyom a fenébe, nem ez a lényeg.

Bogyó, ezen egy picit meglepődtem, tőled legalábbis.

De barátaim, csak azt kérem: NE LEGYEN ITT GONDOLATRENDŐRSÉG!

Ne sajátítsátok ki ezt a fórumot.
Szerintem sokkal előbb megértették volna ezt a "szeretetmegnyilvánulást" tőled
ha a neved,és az autódon a felirat is K-val kezdődne.... :lol: :lol: :lol:
Nem gondolkodtál még el rajta??? :mrgreen:
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

CAPRiMANiA wrote:
bogyo28 wrote:Caprimániátol bocs, de az én szememet is bántotta, ezért belemodosítottam.... moderátor jog rulez
Petikém, nagyszerű, hogy néhány hónapja itt a fórumon is erősíted a csapatunkat.

Most elkezdhetnék olyanokat mondani, hogy én már az indexes fórum kezdete környékén is ott voltam, visszaemlékezhetnék, hogy mikor vettem az első kaprimat (még volt BCC...), mondhatnám azt, hogy a világ felvilágosultabb felében néha crapi-nek (szemetecske) becézik a tulajok mindanyiunk kedvencét, egy nyomdahibásan megjelent korabeli Fordos reklámanyag alapján (!) de inkább hagyom a fenébe, nem ez a lényeg.

Bogyó, ezen egy picit meglepődtem, tőled legalábbis.

De barátaim, csak azt kérem: NE LEGYEN ITT GONDOLATRENDŐRSÉG!

Ne sajátítsátok ki ezt a fórumot. Viseljétek el azt a néhány hozzászólásomat úgy ahogy van.

Szándékosan írom úgy, ahogy, ráadásul évek óta, és nem azért mert nem volt gyerekszobám. Nálam ez a szeretet jele.

_________________
KAPRiMANiA - kravcsek@index.hu
- 1984 Mk III 2.0EFi DOHC
"...nem, ebbe nem építek turbot. Komolyan!"
Hát Mánia valamit nagyon félreértettél. A ki hány éve Caprizik nem tudom hogy jön ide, de elhiheted hogy semmi hátsó/aljas szándék nem volt abban, hogy bele lett javítva az írásdba. Azt gondoltam, hogy vletlen elirtad a dolgot, és hogy ne legyen sokáig szem elött gondoltam kijavítom. Lehet hogy nem figyeltem eléggé, de nem mondtad hogy ez direkt ilyen, sem azt hogy miért, ezért elírásnak tünt. többet nem javitok bele az irásaidba, megigérem, nem tudtam hogy ezt személyed elleni támadásnak veszed. De elhiheted, megértettük volna abbol is, ha csak simán leirod hogy ez direkt ilyen, és ne piszkáljam, nem kell elővenni a ki hány éve és mennyit caprizik/forumozik. tiszteletben tartjuk annyira egymás "rigojáit", hogy egy ilyen simán belefér. ehez viszont szerintem neked sem ilyen haggal kellene lereagálnod az esetet. biztos vagyok benne, ha normálisan leirod hogy nálad K-val van irva a Capri mert igy szereted, mindenki elnézést kér és elfogadja igy.

Béke

Bogyó
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
driver
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 291
Joined: Sun Dec 26, 2004 6:39 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Szigethalom

Post by driver »

Én inkább nem nyilatkozom, mert abbol sértődés lenne már megint!!!
User avatar
driver
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 291
Joined: Sun Dec 26, 2004 6:39 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Szigethalom

Post by driver »

Kedves Bogyó ! Le a kalappal a diplomáciai érzéked előtt! Driverné
CAPRI-3
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 427
Joined: Sun Dec 05, 2004 12:21 pm

Post by CAPRI-3 »

CAPRiMANiA wrote:
bogyo28 wrote:Caprimániátol bocs, de az én szememet is bántotta, ezért belemodosítottam.... moderátor jog rulez
Petikém, nagyszerű, hogy néhány hónapja itt a fórumon is erősíted a csapatunkat.

Most elkezdhetnék olyanokat mondani, hogy én már az indexes fórum kezdete környékén is ott voltam, visszaemlékezhetnék, hogy mikor vettem az első kaprimat (még volt BCC...), mondhatnám azt, hogy a világ felvilágosultabb felében néha crapi-nek (szemetecske) becézik a tulajok mindanyiunk kedvencét, egy nyomdahibásan megjelent korabeli Fordos reklámanyag alapján (!) de inkább hagyom a fenébe, nem ez a lényeg.

Bogyó, ezen egy picit meglepődtem, tőled legalábbis.

De barátaim, csak azt kérem: NE LEGYEN ITT GONDOLATRENDŐRSÉG!

Ne sajátítsátok ki ezt a fórumot. Viseljétek el azt a néhány hozzászólásomat úgy ahogy van.

Szándékosan írom úgy, ahogy, ráadásul évek óta, és nem azért mert nem volt gyerekszobám. Nálam ez a szeretet jele.

_________________
KAPRiMANiA - kravcsek@index.hu
- 1984 Mk III 2.0EFi DOHC
"...nem, ebbe nem építek turbot. Komolyan!"
hat kaprimania, Te finoman szolva is elvetetted a sulykot :?
eszedbe juthatna, -mielott beirkalsz ilyen erdektelen hulyesegeket- hogy itt vannak azert, akik nalad is regebbota capriznak, regebben irkalnak az indexre, regebben voltak benne mindenfele klubbozasban, etc etc...
ezt nagyon kar volt, nem ertelek, nem igy ismerlek.
GONDOLATRENDORSEG?!?!?
te komolyan igy erzed?
csalodtam benned, sajnalom.
:(
nemreg meg kierdemelten mondtad, hogy te mennyit tettel a caprizasert, de ez az utobbi idoben igencsak elkorcsosult arra "feletek".
tobb dologra is celzok, de tudom, hogy erted te jol.
nem jol allsz a dolgokhoz, gondolkodj el ezen... de azt csinalsz amit akarsz es mi is... es nem kell elviseljuk a K betuted, ha minket zavar.

szomoruan irom ezt, de semmi sem kotelezo :cry:
User avatar
German Capri
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 340
Joined: Sun Dec 05, 2004 1:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by German Capri »

Nehogymár összevesszetek egy Qrva betűn!!!!!!!!!!Különben meg szerintem mindenki úgy hívja a kedvesét ahogy akarja,szabadország vagy nem!?
Körzetem az autópálya a tempóm halálos!!!(még mindig a V( a nyerő)!!!
Ford Sierra 1.6 4 gang(1987)
Alfa Romeo 155 2.0 Twin SPARK 1996
Ford Capri 2.0Mk 3 Pinto Solex carb
CAPRI-3
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 427
Joined: Sun Dec 05, 2004 12:21 pm

Post by CAPRI-3 »

German Capri wrote:Nehogymár összevesszetek egy Qrva betűn!!!!!!!!!!Különben meg szerintem mindenki úgy hívja a kedvesét ahogy akarja,szabadország vagy nem!?
nem azzal van baj, hanem azzal, ahogy utana irt Bogyonak.... meg egy par masik dologgal.
lehet normalisan is szolni, na de gondolatrendorsegezni meg kihaennemoregcaprisvagyok dumaval jonni... na ez a gaz ebben.
de sztem csak rossz napja volt Csabinak.
User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Peti »

CAPRiMANiA wrote:
Petikém, nagyszerű, hogy néhány hónapja itt a fórumon is erősíted a csapatunkat.

Most elkezdhetnék olyanokat mondani, hogy én már az indexes fórum kezdete környékén is ott voltam
Én is ott voltam, és végig figyelemmel kisértem. Az ilyen félreértéseknél szoktam elgondolkodni azon, hogy lehet hogy jobb lenne ha most is csak figyelgetném, és akkor senkivel nem lenne semmilyen konfliktusom.
De szerintem elég hasznos dolog egy ilyen fórum, sokat tudunk egymásnak segíteni, stb. ,csak ez az egy gond van, hogy nem élőben halljuk, -látjuk egymást és így könnyen félre lehet érteni dolgokat.
CAPRiMANiA wrote: mikor vettem az első kaprimat (még volt BCC...)
Ha jól emlékszem veled is, meg CAPRI-3-al is, meg Driverrel is, és még sorolhatnám, hogy kikkel találkoztam ott először.
CAPRiMANiA wrote:Szándékosan írom úgy, ahogy, ráadásul évek óta, és nem azért mert nem volt gyerekszobám. Nálam ez a szeretet jele.

Sorry, ezt nem tudtam. Nyelhettél volna előbb egyet és leírhattad volna ezt, ahelyett amiket írtál, és nem lett volna semmi gond.

Peace!
'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
Taz

Post by Taz »

bogyo28 wrote:
A szentendrei piros auto kekete sárvédővel...
Gondolom feketét akartál írni...!!! :lol: :lol: :lol:...tudooood....emlékszel?
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

gabika wrote:
bogyo28 wrote:
A szentendrei piros auto kekete sárvédővel...
Gondolom feketét akartál írni...!!! :lol: :lol: :lol:...tudooood....emlékszel?
te nézzed má meg fönök ur, hogy az eredeti hozzászólás az jól van írva, csak az idézetedben rossz az írás. :roll:

kötözködsz? :D :shock: :D
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
Taz

Post by Taz »

bogyo28 wrote:
gabika wrote:
bogyo28 wrote:
A szentendrei piros auto kekete sárvédővel...
Gondolom feketét akartál írni...!!! :lol: :lol: :lol:...tudooood....emlékszel?
te nézzed má meg fönök ur, hogy az eredeti hozzászólás az jól van írva, csak az idézetedben rossz az írás. :roll:

kötözködsz? :D :shock: :D
Persze te Gyökér,meee belejavítottál! :lol: :lol: :lol:
És igen kötözködöm,jól esik...hogy érezd a törődést!!! :mrgreen:
Post Reply