Épülő CAPRI-k

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

Locked
User avatar
Blant
nagyonsokatirogat
Posts: 1352
Joined: Sun Dec 05, 2004 6:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Épülő CAPRI-k

Post by Blant »

Sziasztok

Képzeljétek ma befelyeztem a bekábelezést és ugyan be még nem indult, de alakul a dolog szépen, már van gyújtás, forgat az önindító. Holnap asszem telenyomom benzinnel a kiszáradt csövet és megpróbálom beizzítani :-)) Ha valakinek van 2,3 V6hoz kapcsolási rajza az állati jól jönne, mert asszem kicsit buherált ahogy az enyémen volt és szeretném rendesen összerakni annak ellenére, hogy motorcsere lesz úgyis :-))

Üdv mindenkinek.
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Re: Épülő CAPRI-k

Post by gizmo »

streetracer21 wrote:Sziasztok

Képzeljétek ma befelyeztem a bekábelezést és ugyan be még nem indult, de alakul a dolog szépen, már van gyújtás, forgat az önindító. Holnap asszem telenyomom benzinnel a kiszáradt csövet és megpróbálom beizzítani :-)) Ha valakinek van 2,3 V6hoz kapcsolási rajza az állati jól jönne, mert asszem kicsit buherált ahogy az enyémen volt és szeretném rendesen összerakni annak ellenére, hogy motorcsere lesz úgyis :-))
Üdv mindenkinek.
Szia!

A Haynes-ben vannak kapcsolási/bekötési rajzok, 45mb-os az a rész :( , el tudom küldeni neked mail-ben, vagy szedjem ki a képeket külön? Vagy esetleg tudsz valami ftp helyet, fellövöm szívesen!
User avatar
taunus73sw
nemleszgondhasegítis
Posts: 150
Joined: Mon Dec 06, 2004 1:39 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: BUDAPEST
Contact:

Post by taunus73sw »

Street!

Hogy áll a géped? Nagyon eltüntél, csak nem most is a gépezetet bújod?
User avatar
Blant
nagyonsokatirogat
Posts: 1352
Joined: Sun Dec 05, 2004 6:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Blant »

Vagyok, csak ritkán van időm netezni, mert az utsó hét kicsit hosszú volt. Néhány vizsga, meg munka + karácsonyi bevásárlás. Az elektromos rendszer egyes részeit cserélgetem ki, ha éppen van egy pici időm. Az ünnepek közt be akarom fejezni a belsejének az összerakását. Sajnos a széleísített felnijeimre úgy tünik nem megy rá a gumi, mert a szélesített rész nagyobb átmérőjű, pedig ugyanazt akartuk rárakni, mint ami rajta volt a homokfúvás előtt. Szal úgy tűnik nem tudom majd használni őket
:-((Kéne asszem 4 felni 13-15"ig
CAPRiMANiA

Post by CAPRiMANiA »

Na ne! Pedig tök jól néztek ki a felnik! Hogy a fr*ncba lehet vastagabb??
User avatar
Blant
nagyonsokatirogat
Posts: 1352
Joined: Sun Dec 05, 2004 6:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Blant »

Hát úgy, hogy rútul elcseszték. A durva az, hogy nem tudjuk, hogy hogyan rakták rá ezeket a gumikat, mert hogy mikr vettem az autót ezek voltak rajta. Mindenesetre nem biztos, hogy fogok kisérletezni vele tovább, mert még 1-2 gumit elcseszünk és anyagi csőd :-) Lehet, hogy inkjább keresek felnit. Majd még meglátom.

mindenkinek kellemes ünnepeket.
User avatar
taunus73sw
nemleszgondhasegítis
Posts: 150
Joined: Mon Dec 06, 2004 1:39 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: BUDAPEST
Contact:

Post by taunus73sw »

Mondjuk ilyenek illenének hozzá!!

Image
User avatar
Blant
nagyonsokatirogat
Posts: 1352
Joined: Sun Dec 05, 2004 6:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Blant »

Sajna a kép nem látszik, de küldd el e-mailben: blumm21@freemail.hu

Amúgy tegnap befejeztem az elektromos rendszer átalakítását. Főleg a gyújtásnál. Képzeljátek úgy volt bekötve a gyújtás, hogy állandó táot kapott a slussz piros betáp vezetékéről... Így már érthető, hogy mért melegedett a gyujtás vezérlő kikapcsolt motornál, és mért merült le az autó rggelre mindíg amíg össze volt rakva. Megdtam neki a jelerősítéshez szükséges tápot is az önindítő vezetékről, ami egyáltalán nem volt bekötve, így most könnyebben indul. Ezzel lelőttem a poént egyből :-) Ugyanis indul az autó, méghozzá pöccre :-) És nagyon komoly hangja van. Már a belsejé is beszőnyegeztem, felkerültr a középkonzol és jár az óra :-))
Apropó! Sürgősen szükségem lenne egy szélvédőre !!! Ha valakinek va eladó kérem szóljon (OFF:-)

Caprit építeni csodás dolog :-)
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

streetracer21 wrote:Sajna a kép nem látszik, de küldd el e-mailben: blumm21@freemail.hu

Amúgy tegnap befejeztem az elektromos rendszer átalakítását. Főleg a gyújtásnál. Képzeljátek úgy volt bekötve a gyújtás, hogy állandó táot kapott a slussz piros betáp vezetékéről... Így már érthető, hogy mért melegedett a gyujtás vezérlő kikapcsolt motornál, és mért merült le az autó rggelre mindíg amíg össze volt rakva. Megdtam neki a jelerősítéshez szükséges tápot is az önindítő vezetékről, ami egyáltalán nem volt bekötve, így most könnyebben indul. Ezzel lelőttem a poént egyből :-) Ugyanis indul az autó, méghozzá pöccre :-) És nagyon komoly hangja van. Már a belsejé is beszőnyegeztem, felkerültr a középkonzol és jár az óra :-))
Apropó! Sürgősen szükségem lenne egy szélvédőre !!! Ha valakinek va eladó kérem szóljon (OFF:-)

Caprit építeni csodás dolog :-)
Üdv! Elöször is gratula!!!!!! :fu:
Van egy szélvédöm, de van rajta két pici kőfelverődés... ha érdekel így is, szólj!
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

taunus73sw wrote:Mondjuk ilyenek illenének hozzá!!

Image
hmmm, ez a kép tegnap még látszott nekem :?:
User avatar
Blant
nagyonsokatirogat
Posts: 1352
Joined: Sun Dec 05, 2004 6:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Blant »

Nekem még most sem látszik :-(( Csak a kis piros X remélem Tau elküldi mailben a képeket :-))
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

streetracer21 wrote:Nekem még most sem látszik :-(( Csak a kis piros X remélem Tau elküldi mailben a képeket :-))
azért nem látszik, mert leszedte a tárhelyéről őket :shock:
User avatar
taunus73sw
nemleszgondhasegítis
Posts: 150
Joined: Mon Dec 06, 2004 1:39 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: BUDAPEST
Contact:

Post by taunus73sw »

Bocs, már visszatettem:)
Ricsi

Post by Ricsi »

Mennyibe kerül ez a fajta felni (4db), sacc/kb?
A Nevada Pub előtt szoktam látni esténként egy régebbi lepukkant szögletes Fiestán.
Még a GT70 re is ilyet raktak.. 8)
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

Ricsi wrote:Mennyibe kerül ez a fajta felni (4db), sacc/kb?
A Nevada Pub előtt szoktam látni esténként egy régebbi lepukkant szögletes Fiestán.
Még a GT70 re is ilyet raktak.. 8)
én 20 pénzért adtam el év elején 4db 6x13ast... egy görgözés, polírozás, és úgy néznek ki mint a fenti!
Locked