Oldalablak Vízlehúzó Gumi

van eladó cuccom, autóm...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
proteus
rengetegetirogatide
Posts: 1629
Joined: Mon Dec 13, 2004 7:15 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Rákosszentmihály

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by proteus »

1:0 Tibornak, de ezek szerint a porvédőt érdemes a Marson keresnem.
Alfa Romeo 145 1.6 boxer - 1995

MZ ES 125/1 - 1970
Árpi
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 326
Joined: Mon Jan 31, 2005 4:26 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar
Contact:

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by Árpi »

Imrezsolt wrote:Mikorra tervezed a műveletet? Nekem már nagyon kellene valami tutti megoldás, mert ázik a két első ajtónál elég intenzíven. A hátsók sem túl jók persze. A taunus.hu-n az oldiprofilos cuccokról nem is volt túl rossz vélemény. VAgy csak félreértettem volna?!

Fotót majd teszek fel, bár egyelőre nincs mivel büszkélkednem, meg a szabadidő is szűkös. A járgány elég ratya állapotban van, került hozzám. Egyelőre örülök, ha el tudok indulni vele. No, és a karosszéria is...khm...
Igazából fényezés után azonnal az kb tavasszal lesz valamikor :roll: ha tudsz szerválni valahonnan wartburgot próbáld megcsinálni ,nem lehet nagy ördöngösség. Az oldiprofilos cucrol nem tudok nyilatkozni de az se olcsó aszem. Képeket meg nyugottan tegyél fel szerintem senki sem szalonállapottal kezdet. ;-)
Granada 1977 2.0i V6
User avatar
proteus
rengetegetirogatide
Posts: 1629
Joined: Mon Dec 13, 2004 7:15 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Rákosszentmihály

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by proteus »

Valaki meg tudná mérni az ablakvezető gumi magasságát, szélességét és hosszát?
Alfa Romeo 145 1.6 boxer - 1995

MZ ES 125/1 - 1970
User avatar
SuperGT
kopasz
Posts: 7
Joined: Thu Nov 24, 2005 10:59 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest
Contact:

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by SuperGT »

Imrezsolt wrote:Nekem már nagyon kellene valami tutti megoldás, mert ázik a két első ajtónál elég intenzíven. A hátsók sem túl jók persze. A taunus.hu-n az oldiprofilos cuccokról nem is volt túl rossz vélemény.
Ez itt "K" drága, de az eredetivel MINDENBEN megegyező!
oldalajtó:
http://www.oldtimerperfekt.hu/termekkat ... egory_id=9" onclick="window.open(this.href);return false;
3. ajtó:
http://www.oldtimerperfekt.hu/termekkat ... egory_id=9" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
White Shark
nagyonsokatirogat
Posts: 1028
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:18 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by White Shark »

Ezeket megkapod bármelyik autósboltban 1000 ft/ m ár alatt kicsivel.
User avatar
SuperGT
kopasz
Posts: 7
Joined: Thu Nov 24, 2005 10:59 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest
Contact:

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by SuperGT »

White Shark wrote:Ezeket megkapod bármelyik autósboltban 1000 ft/ m ár alatt kicsivel.
1 címet mondj legalább!
User avatar
White Shark
nagyonsokatirogat
Posts: 1028
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:18 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by White Shark »

Nálunk falun minden boltban van,miből mennyit kérsz jelezd ,valakivel biztos el tudom küldeni .
User avatar
White Shark
nagyonsokatirogat
Posts: 1028
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:18 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by White Shark »

KIcsit piszkált ez a kéder dolog ,én ugyan elég drágán vettem most kb egy hete ,de felhívtam egy régi boltost akitől évekig vásároltam csak ő már bezárta helyi boltját de rugalmas volt, jövő hét elejére hoz mind két tipusból egy -egy tekerccsel ,mivel nem kell megbontania az egységcsomagot láss csodát jóárasította ( ki tudja ki olvassa a fórumot) mindenki érti mire gondolok.Ez azt jelenti hogy kb 700 jó Magyar pénz körül lesz egy méter,egy tekercs 25 m .( ja ,és még valami ,ő is a nagyfaluból hozza)
User avatar
Süni
OfficialGréTCSiTanárúr
Posts: 2147
Joined: Fri Sep 23, 2005 12:36 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Vál
Contact:

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by Süni »

White Shark wrote:KIcsit piszkált ez a kéder dolog ,én ugyan elég drágán vettem most kb egy hete ,de felhívtam egy régi boltost akitől évekig vásároltam csak ő már bezárta helyi boltját de rugalmas volt, jövő hét elejére hoz mind két tipusból egy -egy tekerccsel ,mivel nem kell megbontania az egységcsomagot láss csodát jóárasította ( ki tudja ki olvassa a fórumot) mindenki érti mire gondolok.Ez azt jelenti hogy kb 700 jó Magyar pénz körül lesz egy méter,egy tekercs 25 m .( ja ,és még valami ,ő is a nagyfaluból hozza)
Egy autónyit blokkolnék! ;-)
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by Bogyo28 »

White Shark wrote:KIcsit piszkált ez a kéder dolog ,én ugyan elég drágán vettem most kb egy hete ,de felhívtam egy régi boltost akitől évekig vásároltam csak ő már bezárta helyi boltját de rugalmas volt, jövő hét elejére hoz mind két tipusból egy -egy tekerccsel ,mivel nem kell megbontania az egységcsomagot láss csodát jóárasította ( ki tudja ki olvassa a fórumot) mindenki érti mire gondolok.Ez azt jelenti hogy kb 700 jó Magyar pénz körül lesz egy méter,egy tekercs 25 m .( ja ,és még valami ,ő is a nagyfaluból hozza)
ez most melyik fajta kéder? ajtó, hátsó ajtó, oldalüveg vagy mi?
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
nyujoe
egyedülisszerelhet
Posts: 765
Joined: Mon Dec 13, 2004 8:45 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Location: Zselickislak

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by nyujoe »

ajtók
"Az arany egy halott fém, míg a szarból új élet fakad."

1972 Ford Capri MKI 2.0 V6
1982 Ford Capri MKIII 2.0 R4
User avatar
White Shark
nagyonsokatirogat
Posts: 1028
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:18 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by White Shark »

Ajtó és csomiajtó, vízlehúzó nekem is kéne .( valaki nézze meg már ,a skoda rapidnak milyen hosszú a vízlehúzója,én nem vagyok egy számítógépguru mire rátalálnék már itt is a nyugdíj)
User avatar
White Shark
nagyonsokatirogat
Posts: 1028
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:18 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by White Shark »

Süni wrote:
White Shark wrote:KIcsit piszkált ez a kéder dolog ,én ugyan elég drágán vettem most kb egy hete ,de felhívtam egy régi boltost akitől évekig vásároltam csak ő már bezárta helyi boltját de rugalmas volt, jövő hét elejére hoz mind két tipusból egy -egy tekerccsel ,mivel nem kell megbontania az egységcsomagot láss csodát jóárasította ( ki tudja ki olvassa a fórumot) mindenki érti mire gondolok.Ez azt jelenti hogy kb 700 jó Magyar pénz körül lesz egy méter,egy tekercs 25 m .( ja ,és még valami ,ő is a nagyfaluból hozza)
Egy autónyit blokkolnék! ;-)
Nyugtáztam ,elteszem !
User avatar
SuperGT
kopasz
Posts: 7
Joined: Thu Nov 24, 2005 10:59 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest
Contact:

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by SuperGT »

White Shark wrote:Ajtó és csomiajtó, vízlehúzó
O.K. ez az ár IGEN jó!!!
De azt ugye tudjuk, hogy az ajtó és a csomagtér kédergumi NEM egyezik!!! Mivel az ajtón oldalt, míg a csomagtér gumin a tetején van a "kerek" szivacsgumi. +ez utóbbin van még kis fül is - mármint a gyárin!

És még egy kérdés? A ~1000 Ft-os variáció egy sima extrudált szivacsgumi, vagy PVC ház cikk-cakk acélbetét erősítéssel és szivacsgumi ütköző? Mint az eredeti FORD. Ezek a teljesen elhanyagolható kérdések ugye azért, hogy fel tudod-e csíptetni a karosszériára és ott is marad. És a 25. ajtó becsukásnál ne essen le.
Bocs, csak kíváncsi vagyok.....
User avatar
White Shark
nagyonsokatirogat
Posts: 1028
Joined: Fri Feb 05, 2010 2:18 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Székesfehérvár

Re: Oldalablak Vízlehúzó Gumi

Post by White Shark »

Pvc ház ,acélbetéttel,kinézetre mint a gyári ,a csomiajtó is ,azért nincsenek csodák ,egy kis bibi azért van ,16 mm már mint annó nincs,ez 2mm -rel szélesebb (18mm) ezt szemre nem látni,de az ajtó az első időkbe míg nem idomodik a gumi a helyére ,nem fog egy újjal csukódni.
Post Reply