Hibák az oldallal.

minden ami a fórummal, galériával, teljes oldallal kapcsolatos

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

szszaby wrote:A héten nem mindig jön értesítés ha új hozzászólás van azokban a témákban amelyre fel vagyok iratkozva.
Nekem is késik a pü-röl az email, gondolom a kiszolgáló email fiok lassult be, ezzel nem nagyon tudok mit tenni... :cry:
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Post by szszaby »

Valószínüleg az volt a baj mert ma szárnyalt.
Ford Capri MkI Essex
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Post by szszaby »

Tegnap nem tudtam fölmenni a fórumra délelőtt.
A net pedig jó volt.
Ford Capri MkI Essex
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Post by szszaby »

A forumon lévő óra nem valami pontos be lehet ezt állítani?
Engem nem zavar csak úgy "kötözködök" :D :wink: :lol:
Ford Capri MkI Essex
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

szszaby wrote:A forumon lévő óra nem valami pontos be lehet ezt állítani?
Engem nem zavar csak úgy "kötözködök" :D :wink: :lol:
Csak nyugodtan. Sokat ugyse tudok csinálni az ilyen jellegü dolgokkal. Az internet ilyen, van ugy hogy néha valami nem elérhető. elolvasom és ennyi. Ha lesz komolyabb gond akkor ráérek gondolkodni hogy mit és hogy... :D
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

nem igazán lehet állítani (legalábbis én nem tudom:) ), a server óra idejéhez képest lehet állítani az időzónát max.
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Post by Tibi »

hello
nekem olyan dolog, jutott eszembe ( lehet másnak is), h minden (klub)tagnak lehetne egy "adtlapja" amin szerepelne a neve , 3-4 kép az autórol ( lehetőleg egyenméretben, mint pl az íbéjes hirdetéseknél) esetleg arcot társítani a névhez +a gépek fontosabb adatai, rövid története. Egyéb dolgok a tagokrol mint pl a itt a forumon a profil-ban. Amugy ha jól láttam "under construction" ez rész, vmi ilyesmi készül esetleg?
Más:
a forum a Technikai kérdéseket sztem fel lehetne bontani általános jellegű és tuning, kasztni ilyesmi alpontokra, mert elég nehéz visszakeresni ha vmit meg akarok találni, sok OFF miatt, mikor 1-1 téma kb 5helyen van tárgyalva. ( igen néha én is szoktam :oops: ) . Persze mint mindig ez csakis a saját véleményem :D
Szal ilyen dolgok jutottak eszembe...
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Post by szszaby »

Tibi wrote:hello
nekem olyan dolog, jutott eszembe ( lehet másnak is), h minden (klub)tagnak lehetne egy "adtlapja" amin szerepelne a neve , 3-4 kép az autórol ( lehetőleg egyenméretben, mint pl az íbéjes hirdetéseknél) esetleg arcot társítani a névhez +a gépek fontosabb adatai, rövid története. Egyéb dolgok a tagokrol mint pl a itt a forumon a profil-ban. Amugy ha jól láttam "under construction" ez rész, vmi ilyesmi készül esetleg?
Más:
a forum a Technikai kérdéseket sztem fel lehetne bontani általános jellegű és tuning, kasztni ilyesmi alpontokra, mert elég nehéz visszakeresni ha vmit meg akarok találni, sok OFF miatt, mikor 1-1 téma kb 5helyen van tárgyalva. ( igen néha én is szoktam :oops: ) . Persze mint mindig ez csakis a saját véleményem :D
Szal ilyen dolgok jutottak eszembe...
Szerintem is jó ötlet he meg lehetne valósíatani csak annyi különbséggel hogy az adatlapot csak regisztrált felhasználók nézhessék meg
Ford Capri MkI Essex
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

Tibi wrote:hello
nekem olyan dolog, jutott eszembe ( lehet másnak is), h minden (klub)tagnak lehetne egy "adtlapja" amin szerepelne a neve , 3-4 kép az autórol ( lehetőleg egyenméretben, mint pl az íbéjes hirdetéseknél) esetleg arcot társítani a névhez +a gépek fontosabb adatai, rövid története. Egyéb dolgok a tagokrol mint pl a itt a forumon a profil-ban. Amugy ha jól láttam "under construction" ez rész, vmi ilyesmi készül esetleg?
Más:
a forum a Technikai kérdéseket sztem fel lehetne bontani általános jellegű és tuning, kasztni ilyesmi alpontokra, mert elég nehéz visszakeresni ha vmit meg akarok találni, sok OFF miatt, mikor 1-1 téma kb 5helyen van tárgyalva. ( igen néha én is szoktam :oops: ) . Persze mint mindig ez csakis a saját véleményem :D
Szal ilyen dolgok jutottak eszembe...
Már dolgozom az ügyön, én ugy gondoltam hogy autokról kép és adatok (rendszám nélküli képek), és aki akar arról fénykép is meg elérhetőség.
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Post by Dartonit »

Ez nagyon jól hangzik! Mikor lehet ebből valami?
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

Dartonit wrote:Ez nagyon jól hangzik! Mikor lehet ebből valami?
Engem ismerve akár évek is.... :lol:

De komolyra fordítva: az nem tudtam még kitalálni, hogy hogy nézzen ki és mi legyen rajta, ugyhogy ha van valakinek ötlete, irja meg... Igyekszem hamar megcsinálni...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Post by szszaby »

Szerintem az is jó lenne ha bővítve lenne az adatlap pl: autóm tulajdonos stb címszavakkal amiben meg lehetne nézni az autót és a tulaját is.
Ha lenne benne elérhetőség is (cím és telefonszám) azt szerintem csak úgy lehessen elérni mint a képfeltöltést az általatok megadott kód alapján hogy ha bárki regisztrál ne férhessen hozzá.
Ford Capri MkI Essex
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

Ha korlátozni szeretnénk hogy csak bizonyos emberek lássanak mindent, akkor oda már valamilyen szintű felhasználó kezelés illene, legjobb lenne összekötni a forum regisztrációkkal. Pl úgy megcsinálni a fordcapri.hu-t, hogy oda jelentkeznek be az emberek, onnan továbblépve a forum-ra már nem kell mégegyszer... ötlet lenne sok, de idő, idő... és az most nekem nem sok van. Bár lehet hogy nagyon sok lesz hamarosan :?
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Post by szszaby »

gizmo wrote:Ha korlátozni szeretnénk hogy csak bizonyos emberek lássanak mindent, akkor oda már valamilyen szintű felhasználó kezelés illene, legjobb lenne összekötni a forum regisztrációkkal. Pl úgy megcsinálni a fordcapri.hu-t, hogy oda jelentkeznek be az emberek, onnan továbblépve a forum-ra már nem kell mégegyszer... ötlet lenne sok, de idő, idő... és az most nekem nem sok van. Bár lehet hogy nagyon sok lesz hamarosan :?
Talán felmondasz vagy netán rosszabb?
Ford Capri MkI Essex
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

rosszabb... :(
viszont akkor lesz egy profi kluboldal :twisted:
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
Post Reply