érdekes dolgok a nagyvilágból:)

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
German Capri
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 340
Joined: Sun Dec 05, 2004 1:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by German Capri »

Na jó nitro-barátunk kedvéért kihozhatnának egy soros 4.2-est valami baszottnagy turbóval!
Körzetem az autópálya a tempóm halálos!!!(még mindig a V( a nyerő)!!!
Ford Sierra 1.6 4 gang(1987)
Alfa Romeo 155 2.0 Twin SPARK 1996
Ford Capri 2.0Mk 3 Pinto Solex carb
User avatar
Nitrobuster
egyedülisszerelhet
Posts: 728
Joined: Fri Dec 03, 2004 7:41 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Nitrobuster »

German Capri wrote:Na jó nitro-barátunk kedvéért kihozhatnának egy soros 4.2-est valami baszottnagy turbóval!
Na végre! Nem hiába koptatom a pofámat :D
Már találtam megfelelő mocit az Mk IV-be :wink:

Image
1978 MkIII LimaTI AiResearch T3 boosting 0,7bar
User avatar
Terka
nemleszgondhasegítis
Posts: 102
Joined: Tue Mar 01, 2005 6:01 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Meadowbank

Post by Terka »

Sziasztok
Gondoltam jó lesz ha ide irok :!:
Lassan egy hónapja hogy eljöttünk otthonról már nagyon hiányzik az autóm :smt022 és itt mindenki tényleg ötvennel megy autópályán meg százzal hihetetlen :twisted: pedig ennyi turbós autót még sehol nem láttam mint itt.Ja és a legdurvább a Ford GT50 es volt ami jött velünk szembe persze 50 el. :lol:
Üdv mindenkinek :!:
Terka
User avatar
gigford
egyedülisszerelhet
Posts: 735
Joined: Sun Dec 12, 2004 6:51 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Debrecen

Post by gigford »

Lehet nem tudjak, hogy az 50es tabla a gordeszkasokra vonatkozik; szoljal nekik mint a Taxi c. filmben! :wink:
User avatar
balagecapri
márokosanistudnézni
Posts: 66
Joined: Sat Dec 18, 2004 11:15 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Érd

Post by balagecapri »

GT40 volt :D Egyébként a Tokió Drift sehol sincs Auckland esti életéhez képest :!: Végre van melóm igaz csak egy olasz pizzériában egyenlőre este 5-től kb 11-ig pont a belvárosban ( 10dolcsi per óra). Este mikor végzek totál olyan mint egy filmforgatás. Japó kisgyerekek és kiscsajok a legfullosabb subarukban, EVOIII, Supra,skylineok tömege porsche ferrari néha egyegy M3 M5 Vágni lehet a gumifüstöt mást se hallasz csk a turbók visitását a lefújószelepek hangját és mindehez persze az agyonneonozott autók adják a hangulatvilágitást 8) A parkolóház ami elött általában megállok este tele dübörgő autókkal amiből szól a mindenfajta és stilusú zene mellettük japó kiscsajok illegetik magukat :!: Kb most ennyi ami kimaradt Terka beszámolójából :)
Balage
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

balagecapri wrote:GT40 volt :D Egyébként a Tokió Drift sehol sincs Auckland esti életéhez képest :!: Végre van melóm igaz csak egy olasz pizzériában egyenlőre este 5-től kb 11-ig pont a belvárosban ( 10dolcsi per óra). Este mikor végzek totál olyan mint egy filmforgatás. Japó kisgyerekek és kiscsajok a legfullosabb subarukban, EVOIII, Supra,skylineok tömege porsche ferrari néha egyegy M3 M5 Vágni lehet a gumifüstöt mást se hallasz csk a turbók visitását a lefújószelepek hangját és mindehez persze az agyonneonozott autók adják a hangulatvilágitást 8) A parkolóház ami elött általában megállok este tele dübörgő autókkal amiből szól a mindenfajta és stilusú zene mellettük japó kiscsajok illegetik magukat :!: Kb most ennyi ami kimaradt Terka beszámolójából :)
Legalább akkor benzingözben nem szenvedtek hiányt!!!! Aztán nem ám a hosszu kintlét alatt átpártolni valami rizsrakétára! :lol: :lol:
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

balagecapri wrote:GT40 volt :D Egyébként a Tokió Drift sehol sincs Auckland esti életéhez képest :!: Végre van melóm igaz csak egy olasz pizzériában egyenlőre este 5-től kb 11-ig pont a belvárosban ( 10dolcsi per óra). Este mikor végzek totál olyan mint egy filmforgatás. Japó kisgyerekek és kiscsajok a legfullosabb subarukban, EVOIII, Supra,skylineok tömege porsche ferrari néha egyegy M3 M5 Vágni lehet a gumifüstöt mást se hallasz csk a turbók visitását a lefújószelepek hangját és mindehez persze az agyonneonozott autók adják a hangulatvilágitást 8) A parkolóház ami elött általában megállok este tele dübörgő autókkal amiből szól a mindenfajta és stilusú zene mellettük japó kiscsajok illegetik magukat :!: Kb most ennyi ami kimaradt Terka beszámolójából :)
Üdv! Ezeket Terka miért nem mesélte? :twisted: Egyre kiváncsibban várom az első képeket! 8)
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
nyujoe
egyedülisszerelhet
Posts: 765
Joined: Mon Dec 13, 2004 8:45 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Location: Zselickislak

üdv!

Post by nyujoe »

Nemtudom pontosan hová kéne írnom...de!

Ma este - vagy inkább vasárnap hajnalban 03:00-tól 04:00-ig a Discovery -n lesz egy ugynevezett "Autókereskedők" című műsor! Melyben ezúttal egy Caprit pofoznak helyre!!! Nem kell megijedni, nem ijen majkaféle kulaverda módon:) Szóval akit esetleg érdekel :twisted: ...

...megkérém a moderátor urat helyezze az infót olyan helyre ahol jónaklátja:D
"Az arany egy halott fém, míg a szarból új élet fakad."

1972 Ford Capri MKI 2.0 V6
1982 Ford Capri MKIII 2.0 R4
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: üdv!

Post by Tibi »

nyujoe wrote:Nemtudom pontosan hová kéne írnom...de!

Ma este - vagy inkább vasárnap hajnalban 03:00-tól 04:00-ig a Discovery -n lesz egy ugynevezett "Autókereskedők" című műsor! Melyben ezúttal egy Caprit pofoznak helyre!!! Nem kell megijedni, nem ijen majkaféle kulaverda módon:) Szóval akit esetleg érdekel :twisted: ...

...megkérém a moderátor urat helyezze az infót olyan helyre ahol jónaklátja:D
Fent van a főoldalon a videók közt, szerintem ez ugyan az a rész lesz.
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Re: üdv!

Post by gizmo »

nyujoe wrote:Nemtudom pontosan hová kéne írnom...de!

Ma este - vagy inkább vasárnap hajnalban 03:00-tól 04:00-ig a Discovery -n lesz egy ugynevezett "Autókereskedők" című műsor! Melyben ezúttal egy Caprit pofoznak helyre!!! Nem kell megijedni, nem ijen majkaféle kulaverda módon:) Szóval akit esetleg érdekel :twisted: ...

...megkérém a moderátor urat helyezze az infót olyan helyre ahol jónaklátja:D
Ismétlik elég sűrün, láttam már vagy 2x emberi időpontban is 8) viszont sokat nem csinálnak az autókkal :?
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
nyujoe
egyedülisszerelhet
Posts: 765
Joined: Mon Dec 13, 2004 8:45 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Location: Zselickislak

Re: üdv!

Post by nyujoe »

gizmo wrote: Ismétlik elég sűrün, láttam már vagy 2x emberi időpontban is 8) viszont sokat nem csinálnak az autókkal :?
...értem...én meg már azt hittem találtam valamit...nofene:)
...akkor megnézem a videók között?...:)
"Az arany egy halott fém, míg a szarból új élet fakad."

1972 Ford Capri MKI 2.0 V6
1982 Ford Capri MKIII 2.0 R4
User avatar
Blant
nagyonsokatirogat
Posts: 1352
Joined: Sun Dec 05, 2004 6:24 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Blant »

ez akkor a szombatról vasárnapra virradó éJa! De 9től 10ig tart amúgy
Lehet, hogy én ezt láttam. Ha az amire gondolok egy bordó s4et pofoznak. Igazából semmi gáz vele, csak törött az eleje. Nem annyira jó! Remélem ez más! Én tuti meglesem. Fel kéne venni...
A hangom, a rangom tartom pardon
NEM ELADÓ!
A kedvem, a lelkem, a nemem, a szlengem
NEMM ELLADÓÓ

'78 Ford Capri mkIII Ghia 2,8i EFI, az imádott!
'85 Ford Fiesta mkII 1.6D, az Istencsászár, az 5literrel rohangálós, a hidegben is beindulós.
User avatar
proteus
rengetegetirogatide
Posts: 1629
Joined: Mon Dec 13, 2004 7:15 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Rákosszentmihály

Post by proteus »

Blant wrote:ez akkor a szombatról vasárnapra virradó éJa! De 9től 10ig tart amúgy
Lehet, hogy én ezt láttam. Ha az amire gondolok egy bordó s4et pofoznak. Igazából semmi gáz vele, csak törött az eleje. Nem annyira jó! Remélem ez más! Én tuti meglesem. Fel kéne venni...
Ha bordó s4-et akkor mindenképp, mert ami nekem van meg abban egy 1.6-os szürke lasert!
Alfa Romeo 145 1.6 boxer - 1995

MZ ES 125/1 - 1970
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

jaja, egy ezüst sor4-et raktak "rendbe", utána egy max 18éves kiscsaj vette meg magának :roll:
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

NA, most kezdődik a Discoveryn a Capris rész! Ez most fekete :idea:
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
Post Reply