képek

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

BEMUTATKOZÁS

Post by holecz »

Holecz László lennék, egy Nógrád megyei faluban Bujákon élek, 1976-os évjáratú skorpió jegyű fiatalember vagyok.1998-ban kaptam el a Capri vírust.Összesen 7 Caprim volt mostanáig, egy párszor már találkoztam a klub tagjaival és voltam már találkozón is.Van egy 2001-es 2.5 V6 Mondim is ezzel járok melózni.A Caprim papírjai és rendszáma sajnos bent porosodik egy okmányirodában, ugyanis kivonták a forgalomból egy munkaügyi per után.Egyébként a jelenlegi autóm egy 1980-as 2.0 sor 4 volt ezután kapott egy 2.0 V6 -ot (Sunyától vettem anno) most egy 2.3 V6 van benne első túlméretre felfúrva, teljesen felújitva.Fehér színű, gyári 5.5X13 görgői vannak,enyhén megültetve állitható magasságú KONI-k csillapítják a híres magyar utakon.Mit mondjak még????Ja, 4 éve gitározgatok a magam módján, imádok nagyokat dumálni sörözés vagy bográcsolás keretében, és nem utolsó sorban megemlíteném hogy van egy barátnőm is akivel 7 éve élek együtt. Üdv mindenkinek:Holecz Laci vagy Hozé vagy caprilaci ki hogy ismer. :D :D :D
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

CWA-574 képek

Post by holecz »

Kálmán uram! Tudna nekem olyanban segíteni hogy dobna egypár képet az autómról emilbe vagy ide a fórumra?Sajnos nekem nincs a Tokaji-ról se meg a ringről se.Tudod melyikre gondolok, ahol te is fényképeztél egy párat.Nagyon megköszönném! üdv:Holecz úr :pia: :pia: :pia: majd leisszuk oké?!,
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Bemutatkozás helyett

Post by Tibi »

holecz wrote:Na szasz-tok! Először is!Tudom kedves Tibor hogy van képes topic is de ritkán vagyok a fórumon és még nem nagyon vágom a témát.Igyekszem minél többet fórumozni és akkor majd belejövök.(remélem) Tisztelt Kálmán uram! Pont ön az aki elég jól ismer, meg még egy páran szerintem tudnak a létezésemről.Egyébként ha isten is úgy akarja, akkor a szombati banzájon ott leszek és még jobban bemutatkozom. :ru:
Nem is kiabálva írtam :D , csak hátha nem tudtad....


:smt006
1980 Capri MK3
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Post by holecz »

Én meg nem is mondtam hogy kiabálva íírtad! Vagy lehet hogy a nagy hőségben kicsit lelassultam agyilag oszt nemtom miket írkálok vagy mondok.Amúgymeg örülök hogy van v.ki a fórumon mert itt unatkozom a sukuzzi szalonban. :D :D
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
Zool
márokosanistudnézni
Posts: 65
Joined: Sun Dec 05, 2004 1:57 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Salgótarján
Contact:

Re: BEMUTATKOZÁS

Post by Zool »

holecz wrote:Holecz László lennék, egy Nógrád megyei faluban Bujákon élek, 1976-os évjáratú skorpió jegyű fiatalember vagyok.1998-ban kaptam el a Capri vírust.Összesen 7 Caprim volt mostanáig, egy párszor már találkoztam a klub tagjaival és voltam már találkozón is.Van egy 2001-es 2.5 V6 Mondim is ezzel járok melózni.A Caprim papírjai és rendszáma sajnos bent porosodik egy okmányirodában, ugyanis kivonták a forgalomból egy munkaügyi per után.Egyébként a jelenlegi autóm egy 1980-as 2.0 sor 4 volt ezután kapott egy 2.0 V6 -ot (Sunyától vettem anno) most egy 2.3 V6 van benne első túlméretre felfúrva, teljesen felújitva.Fehér színű, gyári 5.5X13 görgői vannak,enyhén megültetve állitható magasságú KONI-k csillapítják a híres magyar utakon.Mit mondjak még????Ja, 4 éve gitározgatok a magam módján, imádok nagyokat dumálni sörözés vagy bográcsolás keretében, és nem utolsó sorban megemlíteném hogy van egy barátnőm is akivel 7 éve élek együtt. Üdv mindenkinek:Holecz Laci vagy Hozé vagy caprilaci ki hogy ismer. :D :D :D
Hello!

Sztem több mint valószínű, hogy én kb. 3 éve Nálad voltam Capri nézőben :) Az is egy fehér sor4-es volt Bujákon (alig találtam oda :D). Azért örülök, hogy megvan még az autód. Amúgy én is Nógrád megyei vagyok, a "csodálatos" megyeszékhelyen élek.
.: Zool :.
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Post by holecz »

Na Szeva!!! Neked volt egy piros Calibrád. Ha igen, akkor emlékszem rád és örülök hogy Capris lettél. :D :ba: Jössz a szombati Ford banzájra?üdv:holecz :fu:
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
Zool
márokosanistudnézni
Posts: 65
Joined: Sun Dec 05, 2004 1:57 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Salgótarján
Contact:

Post by Zool »

holecz wrote:Na Szeva!!! Neked volt egy piros Calibrád. Ha igen, akkor emlékszem rád és örülök hogy Capris lettél. :D :ba: Jössz a szombati Ford banzájra?üdv:holecz :fu:
Jól emlékszel 8) A Cali-t cseréltem Capri-ra. A szombati találkozóra megyek majd, gondolom ha így kérdezed akkor te is :)
A Capri-val jössz? Hogy tervezed az utat? Én úgy vagyok, hogy 7 körül indulok innen tarjánból, aztán majd kiderül, hogy a többiekkel hol és mikor lesz tali (talán van valami szerveződés pesten a lurdy háznál 9-kor, de még nem teljesen világos számomra a dolog). Ha jönnél te is így, akkor meg lehetne oldani azt, hogy valahol a 21-esen találkozunk és akkor onnan mehetünk együtt mini-konvojban :)
A telefonomban még megvan egy telószámod, bár nemtom jó-e még az (30-as szám és 602-re végződik).
.: Zool :.
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Post by holecz »

Sajnos :cry: nem tudok a Caprival menni mert a rendszámom és a forgalmi Pásztón pihen az okm.irodában a köcsögöknél. :twisted: :starwars: épp küzdök a visszaszerzéséért.Egyébként Mondeo-val megyek Szücsiből(most ott lakom)és Petőfibányán találkozom egy Capris barátommal meg pár haverjával a CBA parkolóban.Azt még én sem tudom hogy a Caprisok hol gyülekeznek majd.A számom 0630/2255449 üdv:holecz :smt006
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: BEMUTATKOZÁS

Post by Dartonit »

holecz wrote:Holecz László lennék, egy Nógrád megyei faluban Bujákon élek, 1976-os évjáratú skorpió jegyű fiatalember vagyok.1998-ban kaptam el a Capri vírust.Összesen 7 Caprim volt mostanáig, egy párszor már találkoztam a klub tagjaival és voltam már találkozón is.Van egy 2001-es 2.5 V6 Mondim is ezzel járok melózni.A Caprim papírjai és rendszáma sajnos bent porosodik egy okmányirodában, ugyanis kivonták a forgalomból egy munkaügyi per után.Egyébként a jelenlegi autóm egy 1980-as 2.0 sor 4 volt ezután kapott egy 2.0 V6 -ot (Sunyától vettem anno) most egy 2.3 V6 van benne első túlméretre felfúrva, teljesen felújitva.Fehér színű, gyári 5.5X13 görgői vannak,enyhén megültetve állitható magasságú KONI-k csillapítják a híres magyar utakon.Mit mondjak még????Ja, 4 éve gitározgatok a magam módján, imádok nagyokat dumálni sörözés vagy bográcsolás keretében, és nem utolsó sorban megemlíteném hogy van egy barátnőm is akivel 7 éve élek együtt. Üdv mindenkinek:Holecz Laci vagy Hozé vagy caprilaci ki hogy ismer. :D :D :D
Szia!

Én is neked köszönhetem a gépállatot, Szarvasgedéről, emlékszel? :smt109
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
Zool
márokosanistudnézni
Posts: 65
Joined: Sun Dec 05, 2004 1:57 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Salgótarján
Contact:

Post by Zool »

holecz wrote:Sajnos :cry: nem tudok a Caprival menni mert a rendszámom és a forgalmi Pásztón pihen az okm.irodában a köcsögöknél. :twisted: :starwars: épp küzdök a visszaszerzéséért.Egyébként Mondeo-val megyek Szücsiből(most ott lakom)és Petőfibányán találkozom egy Capris barátommal meg pár haverjával a CBA parkolóban.Azt még én sem tudom hogy a Caprisok hol gyülekeznek majd.A számom 0630/2255449 üdv:holecz :smt006
Mikor találkoztok? Mi az unokaöcsémmel 7 körül szeretnénk indulni innen tarjánból, sztem 1/2 8 vagy 3/4 8 körül érnénk nagyjából Petőfibánya környékére. Majd lehet, hogy megcsörgetlek mikor arrafelé járunk (feltéve ha nem később akartok jönni és akkor még alszotok :))
.: Zool :.
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Post by holecz »

Emlékszem kedves Dartonit úr:Hogy's mint?Jössz holnap a majálisra?Kéne má egy jót söröznyi,nem? :D :pia: üdv:holecz
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Post by holecz »

Figyejjj'má Zool! Mi fé-nyóckor találkozunk aCBA bót-nál.Ha gondolod híjjá föl.Csákány :fu: :smt033 :D
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Post by Dartonit »

holecz wrote:Emlékszem kedves Dartonit úr:Hogy's mint?Jössz holnap a majálisra?Kéne má egy jót söröznyi,nem? :D :pia: üdv:holecz
A sörben benne vagyok, de majális utánra kellene halsztani, mert dolgozom.
Apropó, láttad az utóbbi időben Ernő (alias Majom) turbós vadállatát?
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Post by holecz »

Sajna nem láttam még. :cry: Fent van a fórumon?Mert akkor megnézném.Mi az a 3,5 V8 a paripádban, Rover??Üdv:holecz :smt006
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
Zool
márokosanistudnézni
Posts: 65
Joined: Sun Dec 05, 2004 1:57 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Salgótarján
Contact:

Post by Zool »

holecz wrote:Figyejjj'má Zool! Mi fé-nyóckor találkozunk aCBA bót-nál.Ha gondolod híjjá föl.Csákány :fu: :smt033 :D
Na akkor belelépek majd, mert unokaöcsémmel 7 van megbeszélve indulásra. Majd csörgetlek fél 8-kor, hogy hol tartunk.
.: Zool :.
Post Reply