Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
sony5
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 249
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:17 am

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by sony5 »

:nanna: :nanna: :nanna:
Capri 1974 MKII
Capri 1981 MKIII
Mondeo Kombi MKIII
User avatar
vasparipa
egyedülisszerelhet
Posts: 521
Joined: Sun Apr 29, 2007 6:08 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Főd

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by vasparipa »

Mióta megszületett kicsi lányom, én is elővettem a régi énem, és ilyen hápi-kacsákat, meg gügyi-gügyi bögyörőket hallgatok, és a BEBE-TV-t nézem( a magam módján)...ebben is van nyúl!!!http://www.youtube.com/watch?v=aBOFLJ_9qzY
Negatív!...Az alkoholmentes sör nem szerepel az adatbázisomban!!!
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by Tibi »

bebe tv kőkemény, ahhoz nem kell gyerek :)
1980 Capri MK3
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by holecz »

Ja, azé becézgettem "Ciprus Domb"-nak. :mrgreen: :laza:
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by Bogyo28 »

Tibi wrote:bebe tv kőkemény, ahhoz nem kell gyerek :)
amikor meglátom ezeket a dolgokat, mint: nickelodeon, jetix, mini-max meg most ez a bebe tv (eddig nem is tudtam hogy van ilyen) mindig tudok a fejemben huzni egy strigulát abba a sorba hogy miért is nem akarok gyereket. szerencsére a szörös gyerek nem tévézik, vagy ha igen boldogan nézi azt amit én (az autoépítős müsorokon is remekül tud aludni). nem is csodálom hogy annyi manapság a tömeg-gyilkos, depresszios befordult gyerek, fiatal, ha ilyen meséket kellett volna hogy bámuljak már biztos hogy rég szitává löttem volna a fél falut....
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
vasparipa
egyedülisszerelhet
Posts: 521
Joined: Sun Apr 29, 2007 6:08 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Főd

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by vasparipa »

Bogyo28 wrote:
Tibi wrote:bebe tv kőkemény, ahhoz nem kell gyerek :)
amikor meglátom ezeket a dolgokat, mint: nickelodeon, jetix, mini-max meg most ez a bebe tv (eddig nem is tudtam hogy van ilyen) mindig tudok a fejemben huzni egy strigulát abba a sorba hogy miért is nem akarok gyereket. szerencsére a szörös gyerek nem tévézik, vagy ha igen boldogan nézi azt amit én (az autoépítős müsorokon is remekül tud aludni). nem is csodálom hogy annyi manapság a tömeg-gyilkos, depresszios befordult gyerek, fiatal, ha ilyen meséket kellett volna hogy bámuljak már biztos hogy rég szitává löttem volna a fél falut....
Akiből a Bebe-tv ilyen reakciót vált ki, sürgősen hívjon orvost :lol: Egyébként ha azokra a harcművészes, focipályán is karatéjozós pelenkás-szuperhősös robot-átalakulós f@szságra gondolsz, maximálisan egyetértek :045:
Negatív!...Az alkoholmentes sör nem szerepel az adatbázisomban!!!
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by Bogyo28 »

vasparipa wrote:
Bogyo28 wrote:
Tibi wrote:bebe tv kőkemény, ahhoz nem kell gyerek :)
amikor meglátom ezeket a dolgokat, mint: nickelodeon, jetix, mini-max meg most ez a bebe tv (eddig nem is tudtam hogy van ilyen) mindig tudok a fejemben huzni egy strigulát abba a sorba hogy miért is nem akarok gyereket. szerencsére a szörös gyerek nem tévézik, vagy ha igen boldogan nézi azt amit én (az autoépítős müsorokon is remekül tud aludni). nem is csodálom hogy annyi manapság a tömeg-gyilkos, depresszios befordult gyerek, fiatal, ha ilyen meséket kellett volna hogy bámuljak már biztos hogy rég szitává löttem volna a fél falut....
Akiből a Bebe-tv ilyen reakciót vált ki, sürgősen hívjon orvost :lol: Egyébként ha azokra a harcművészes, focipályán is karatéjozós pelenkás-szuperhősös robot-átalakulós f@szságra gondolsz, maximálisan egyetértek :045:
a tömeggyilkos rész az az utobbiból jön, a bebe tv szerü dolgokat (meg a komplett mini-max) kb 2 percig birom nézni, asztán megmozdul bennem egy érzés....hogy szitvesen hátbab@sznám a készítőjét egy szívlapáttal....de aztán csak elkapcsolok....
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by TÉCSÉ »

Na azé a Minimaxon szoknak vanni értelmetes , jellemépítő mesék - Pityke őrmester , kétbalkezesek , Dr Bubó , Mézga .... :wink:
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
DavidMolnar
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 307
Joined: Fri Apr 13, 2007 11:42 am

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by DavidMolnar »

TÉCSÉ wrote:Na azé a Minimaxon szoknak vanni értelmetes , jellemépítő mesék - Pityke őrmester , kétbalkezesek , Dr Bubó , Mézga .... :wink:
Mikó? még sosem sikerült belekapcsolni...
Image
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by TÉCSÉ »

DavidMolnar wrote:
TÉCSÉ wrote:Na azé a Minimaxon szoknak vanni értelmetes , jellemépítő mesék - Pityke őrmester , kétbalkezesek , Dr Bubó , Mézga .... :wink:
Mikó? még sosem sikerült belekapcsolni...
:oops: Olybá tűnik , hogy nem manapság , de tavaly & még azelött is viszonylag sűrűn néztem ezek miatt a mesék miatt a Minimaxot - most TCSak a Magyar népmeséket leltem a kínálatban ... :oops:

De ez mintha a zenei topik vóna (nem mintha engem az ilyen és hasonló talmi apróságok valaha is zavartak volna :twisted: )
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by Bogyo28 »

pedig a kétbalkezesek a über, all-in vagy ahogy akarjátok... legjobb mesék egyike...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
stpetya
egyedülisszerelhet
Posts: 512
Joined: Thu Feb 22, 2007 7:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Üllő

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by stpetya »

Azokon a 7végéken amiket velem tölt a lányom,majdnem egész nap(szombat-vasárnap) a minimax megy,evés,játék,fürdés közben,már immunis lettem rá,a többi gyökér mesecsatorna mind felejtős,ezen az egyen találsz azért még okító jellegű vagy jellemformálásra szánt limonádékat(persze ritka),a démonosharcosbelezősre odafigyelünk,azok tiltottak nálam is..
Viszont ha reklám alatt elkapcsolok az egyik music channelre azonnal lebaszva érezhetem magam azáltal a nézés által amit egy 6 éves kiscsaj tud produkálni az én kicsi pónim miatt :lol:
Jó-jó én értem,szar ez a világ,de a gyermekvállalás attól még egy csodás dolog marad és ha rossz irányba indul el életútján egy gyermek,ott a szülőkkel vannak a legfőbb gondok :roll:
Olyan még nem volt hogy ne lett volna valahogy.
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by Bogyo28 »

stpetya wrote:Azokon a 7végéken amiket velem tölt a lányom,majdnem egész nap(szombat-vasárnap) a minimax megy,evés,játék,fürdés közben,már immunis lettem rá,a többi gyökér mesecsatorna mind felejtős,ezen az egyen találsz azért még okító jellegű vagy jellemformálásra szánt limonádékat(persze ritka),a démonosharcosbelezősre odafigyelünk,azok tiltottak nálam is..
Viszont ha reklám alatt elkapcsolok az egyik music channelre azonnal lebaszva érezhetem magam azáltal a nézés által amit egy 6 éves kiscsaj tud produkálni az én kicsi pónim miatt :lol:
Jó-jó én értem,szar ez a világ,de a gyermekvállalás attól még egy csodás dolog marad és ha rossz irányba indul el életútján egy gyermek,ott a szülőkkel vannak a legfőbb gondok :roll:
tudom ajánlani a boomerang nevü csatornát:

http://www.port.hu/pls/tv/tv.prog?i_dat ... &i_ch_nr=4" onclick="window.open(this.href);return false;

régi rajzfilmekkel van teli, azokat még én is birom szinte egész nap....
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
albicapri
nemleszgondhasegítis
Posts: 198
Joined: Fri Apr 15, 2005 8:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Ukrajna

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by albicapri »

a 80-s evekbol;hogy hivtak az oreget a hurvinyek es manyicska mesebol?
mer"hogy itt is van capri
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Caprizene, avagy melyik dal szól erről?

Post by Bogyo28 »

albicapri wrote:a 80-s evekbol;hogy hivtak az oreget a hurvinyek es manyicska mesebol?
"Spejbl" bácsi és Hurvinyek (bocsi, de csak fonetikusan megy)
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
Post Reply