Klub élet feltámasztása

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
stpetya
egyedülisszerelhet
Posts: 512
Joined: Thu Feb 22, 2007 7:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Üllő

Re: Klub élet feltámasztása

Post by stpetya »

Jajj de fa88a ez az újsághírdetés Kola,mármint az hogy megvan!

Nagyon jó ötletnek tartom az autók származásának,történetének,dokumentálását itt a Capri fórumon márakinek nincs ilyen még,és a friss helyzetjelentés a gazdiktól is jót tenne a klub és fórum életének,legalábbis engem nagyon érdekel minden egyes magyarhoni Capri. Eddig is rendszeresen látogattam a fórumot,de hozzászólásra nehezen bírtam rá magam,talán mert alig ismertek,sok az új arc és sok régi eltűnt,lehet hozzálátok én is összerakni egy topikot.
Olyan még nem volt hogy ne lett volna valahogy.
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Dartonit »

stpetya wrote:Jajj de fa88a ez az újsághírdetés Kola,mármint az hogy megvan!

Nagyon jó ötletnek tartom az autók származásának,történetének,dokumentálását itt a Capri fórumon márakinek nincs ilyen még,és a friss helyzetjelentés a gazdiktól is jót tenne a klub és fórum életének,legalábbis engem nagyon érdekel minden egyes magyarhoni Capri. Eddig is rendszeresen látogattam a fórumot,de hozzászólásra nehezen bírtam rá magam,talán mert alig ismertek,sok az új arc és sok régi eltűnt,lehet hozzálátok én is összerakni egy topikot.
Rajta! ;-)
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
lasti
csúcsnigger
Posts: 12
Joined: Tue Apr 12, 2005 10:14 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: Klub élet feltámasztása

Post by lasti »

Szép jó estét mindenkinek!:)

Örömmel olvastam ezt a topikot,mint egy visszatérő,a "régiek" közül és szívesen támogatnám ezt a kezdeményezést,miszerint pezsdítsük fel a capris életet.

Bármi is történt és bármennyi idő is telt el,én azt gondolom,hogy nehéz feledni azokat a régi összejöveteleket,találkozókat,túrákat,vagy épp csak az esti közös bütyköléseket,sörrel és pizzával... :-D

Éppen most került 2 éve vissza a tulajdonomba a kicsikém és éppen ma nosztalgiáztunk papi kollegával,ezért az ömlengés,no meg egy kis sör...:)

Egy szónak is száz a vége,én boldogan támogatom ezt a kezdeményezést és szívesen segédkezem amiben tudok,ha van erre bárkinek érkezése.. ;-)
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Klub élet feltámasztása

Post by TÉCSÉ »

lasti wrote:Szép jó estét mindenkinek!:)

Örömmel olvastam ezt a topikot,mint egy visszatérő,a "régiek" közül és szívesen támogatnám ezt a kezdeményezést,miszerint pezsdítsük fel a capris életet.

Bármi is történt és bármennyi idő is telt el,én azt gondolom,hogy nehéz feledni azokat a régi összejöveteleket,találkozókat,túrákat,vagy épp csak az esti közös bütyköléseket,sörrel és pizzával... :-D

Éppen most került 2 éve vissza a tulajdonomba a kicsikém és éppen ma nosztalgiáztunk papi kollegával,ezért az ömlengés,no meg egy kis sör...:)

Egy szónak is száz a vége,én boldogan támogatom ezt a kezdeményezést és szívesen segédkezem amiben tudok,ha van erre bárkinek érkezése.. ;-)
Pl. : tessék többet fórumozni ;) továbbá régi képek , storyk jöhetnek töméntelen mennyiségben , esetleg az autódról is frissíthetnél az épülő vasak topikban (nem TCSak a FB-n ;-) )
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
tomtom
egyedülisszerelhet
Posts: 779
Joined: Tue Jan 25, 2005 1:58 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Kaposvár

Re: Klub élet feltámasztása

Post by tomtom »

mindenki eladta a caprit, vagy csak egyszerűen mindenkit beszippantott a facebook?
(nem nagy a mozgás itt a fórumon...)
- capri mkII '76 2.3
- tau tcII '79 1.6 GT
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Klub élet feltámasztása

Post by SONI »

tomtom wrote:mindenki eladta a caprit, vagy csak egyszerűen mindenkit beszippantott a facebook?
(nem nagy a mozgás itt a fórumon...)
Konkrétan halott az egész, sajnos. A Caprik a garázsban állnak.
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Klub élet feltámasztása

Post by TÉCSÉ »

SONI wrote:
tomtom wrote:mindenki eladta a caprit, vagy csak egyszerűen mindenkit beszippantott a facebook?
(nem nagy a mozgás itt a fórumon...)
Konkrétan halott az egész, sajnos. A Caprik a garázsban állnak.
Vagy udvaron ... és olyan is van akinek januárban (nem idén) megígérte 1 kedves fórumtárs , hogy a fél évig általa szögelt , de el nem készült (csak szerinte) ótóját majd a tavasszal (nem idén) működőképesre alakítja ... 8-)
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Dartonit »

Teljesen döglött, nincs mit szépíteni. :-(
Sokkal kevesebb a Capritulaj, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt. A maradék nagy része pedig nagyon régen ismeri egymást, esetleg barátok is, és ők nyilván telefonon/személyesen tartják a kapcsolatot.
A folyamat pedig öngerjesztő, az ember minél többször "pattan le", annál kevésbé fog a fórum tagjaihoz fordulni segítségért/alkatrészért. Inkább megoldja saját maga. Én így látom.
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
Kola
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 218
Joined: Sun Dec 05, 2004 5:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dunakanyar-Kismaros

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Kola »

Azért én bízok a tavaszban, hogy elő kerülünk egy páran: én pl 10 év után...
User avatar
Töcs
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 472
Joined: Mon Jun 04, 2007 4:45 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Töcs »

Kérdés melyik tavasz :-D
nálam nem volt előrehaladás mióta eljött az autó a lakatostól. ha lesz majd irok az épülős topicba. addig is szenvedek a tauval :h:
Èn sosem iszom rèszegen...

1980 Ford Capri 2.3
1980 Ford Taunus Turnier 2.0
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Dartonit »

Kola wrote:Azért én bízok a tavaszban, hogy elő kerülünk egy páran: én pl 10 év után...
A remény hal meg utoljára...
Én is kb évtizedes kimaradás után tértem vissza, és teljesen ledöbbentett az egykor zsongó fórum teljes elsivatagosodása. Rengeteg márka klubbnál a miénket hozták fel követendő példának mind fórumélet, mind segítőkészség szempontjából. Ez már a múlté.
Már bánom, hogy annak idején nem toltam el a pofámat egy talira sem, mert patent állapotú géppel akartam menni, ami persze sosem lett kész. Legalább egy kicsi részem lehetett volna benne...
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
lasti
csúcsnigger
Posts: 12
Joined: Tue Apr 12, 2005 10:14 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: Klub élet feltámasztása

Post by lasti »

Én továbbra is a közös autós programokban látom a megoldást,közös gurulások,hétvégi túrák,régen ezek(is) kovácsolták össze a csapatot.
Ezeken belül is a kifejezetten azokra a bulikra gondolok,mikor célirányosan beneveztünk egy túrára,vagy pl elmentünk tokajba borozni,tehát hajtottunk előre a caprikat,este pedig a poharainkat,fel. :lol: :pia:
Picit azt érzem,hogy nagyon elmentünk,magam is a véget nem érő,projektelésekbe,hangsúlyozom,hogy ez nem baj,hiszen látom,hallom,hogy szebbnél-szebb és különlegesebb caprik épülnek,ami fantasztikus,de talán régebben egy picit hangsúlyos,vagy hangsúlyosabb volt,hogy használjuk és hajtsuk is őket,így ha volt cash benzinre és italra,akkor megiramodtunk.. :drive: :-P
User avatar
stpetya
egyedülisszerelhet
Posts: 512
Joined: Thu Feb 22, 2007 7:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Üllő

Re: Klub élet feltámasztása

Post by stpetya »

Dartonit wrote:
Kola wrote:Azért én bízok a tavaszban, hogy elő kerülünk egy páran: én pl 10 év után...
A remény hal meg utoljára...
Én is kb évtizedes kimaradás után tértem vissza, és teljesen ledöbbentett az egykor zsongó fórum teljes elsivatagosodása. Rengeteg márka klubbnál a miénket hozták fel követendő példának mind fórumélet, mind segítőkészség szempontjából. Ez már a múlté.
Már bánom, hogy annak idején nem toltam el a pofámat egy talira sem, mert patent állapotú géppel akartam menni, ami persze sosem lett kész. Legalább egy kicsi részem lehetett volna benne...
Régen,legtöbbször Capri nélkül mentem talira,vagy mert szétvolt,vagy nálam sem volt,vagy máshoz betársultam,vagy sz@r Tauval,vagy sz@r Sierrával,de a társaság miatt elmentem,kimaradt nekem is pár év,de mindig jól éreztem magamat veletek és kívánom is megtartani ezt a szokásomat.
Valóban példálództak a Capris fórummal és csapattal,cikkben,más fórumokon,olvastam én is ilyet,büszke is voltam hogy ide tartozom. Capri tulaj az éppen sok van,ahogyan tudom,de nem tudom mi tartja távol Őket ettől a közösségtől,vagy mi vonzaná hozzánk Őket. Többet láttam már az utakon akik használják is és soha nem találkoztam velük azelőtt. Miért nem érdeklődnek a márkatársak után?? Velünk van a baj?? 8-10 éve Papinál vagy Sunyánál több Capri jelent meg néha mint most a talikon.. A pénz nem az igazi indok,nem lehet minden Capris pénzeszsák,gyere el autó nélkül,beszélgetünk,sörözünk vagy kólázunk,mittomén csak legyünk együtt. Mi van ha 5 év múlva lesz csak autó a rozsdaboglyából? ÉÉÉSS? Ezek itt jógyerekek,nem harapnak,nem ugatnak vagy néznek le,segítenek,ha kell alkatrésszel,vagy csak jótanáccsal,vagy Veled együtt szerelik a roncsodat hogy Te is élvezhesd egyszer végre..
Olyan még nem volt hogy ne lett volna valahogy.
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Dartonit »

lasti wrote:Én továbbra is a közös autós programokban látom a megoldást,közös gurulások,hétvégi túrák,régen ezek(is) kovácsolták össze a csapatot.
Ezeken belül is a kifejezetten azokra a bulikra gondolok,mikor célirányosan beneveztünk egy túrára,vagy pl elmentünk tokajba borozni,tehát hajtottunk előre a caprikat,este pedig a poharainkat,fel. :lol: :pia:
Ma már másképp látom, és ilyen bulikra pl szívesen elmennék autó nélkül is, ebben igazatok van. De ez csak akkor fog összejönni, ha egy vezető személyiség pl. Bogyó (Tényleg, vele mi van?) össze nem fogja ezt az egészet. Addig sajna hiába beszélünk róla, és hiába van teljes egyetértés... :-(
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Klub élet feltámasztása

Post by Dartonit »

stpetya wrote: Capri tulaj az éppen sok van,ahogyan tudom,de nem tudom mi tartja távol Őket ettől a közösségtől,vagy mi vonzaná hozzánk Őket. Többet láttam már az utakon akik használják is és soha nem találkoztam velük azelőtt.
Én pont az ellenkezőjét észleltem, de örülök, ha csak én lakok az ország szarabbik felén. Régen sokkal több Capri volt Hatvan térségében.
stpetya wrote: Miért nem érdeklődnek a márkatársak után?? Velünk van a baj?? 8-10 éve Papinál vagy Sunyánál több Capri jelent meg néha mint most a talikon.. A pénz nem az igazi indok,nem lehet minden Capris pénzeszsák,gyere el autó nélkül,beszélgetünk,sörözünk vagy kólázunk,mittomén csak legyünk együtt.
Ebben gondolom az is benne van, hogy a talik, és a hozzászólások is ritkábbak. Feljön a fórumra, és látja, hogy hónapok óta nem volt komolyabb hozzászólás, lehet a kedve is elmegy az egésztől.
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
Post Reply