Nem vagyok büszke rá

A forum látogatói álltal épített verdák...

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
daniv6
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 243
Joined: Tue Jun 27, 2006 11:21 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Balassagyarmat

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by daniv6 »

Köszönöm válaszát Kolléga! :wink: Pillanatnyilag nem vagyok elkenődve, épp a sokadik hullámom felszálló ágában vagyok. Azaz, már soxor úgy volt, hogy a kisautót betolom az Ipolyba, de most a végső elhatározás, hogy megcsinálom. Túl sokáig álltam fölötte tehetetlenül, évekig. A motort az előszobában raktam össze, a család örömére, mert a garázs párás az ócska tető miatt és nem akartam, hogy tönkremenjen. Most már jó a tető, sinen vagyok, leköltöztettem vissza. Sokáig kerestem komplett elejét a kocsinak, de nincs, úgyhogy nekem kell fölépíteni az egész elejét. Ez sok idő, az meg nincs. Már elkezdtem, de még messze a vége.
Attachments
Hát ez van. Majd összehozom. Maga a zárhíd már kész, a többi meg nem.
Hát ez van. Majd összehozom. Maga a zárhíd már kész, a többi meg nem.
Sierra lábakon. Nekem mindegy, csak ne legyen gyári, mert annál csak jobb lehet.
Sierra lábakon. Nekem mindegy, csak ne legyen gyári, mert annál csak jobb lehet.
Capri bölcső.........meg Sierra is. A megerősített motortartóbakokkal.
Capri bölcső.........meg Sierra is. A megerősített motortartóbakokkal.
Hát itt van. Őszintén szólva gatyám rá ment, már láttam hogy nagy falat mikor bele fogtam, de már késő volt. Ezen is annyi matek volt, hogy IHAJ. Még jó, hogy ott volt a Héjnszmanuál.
Hát itt van. Őszintén szólva gatyám rá ment, már láttam hogy nagy falat mikor bele fogtam, de már késő volt. Ezen is annyi matek volt, hogy IHAJ. Még jó, hogy ott volt a Héjnszmanuál.
Itt a másik akire mindig számíthatok. Még jó, mert már benne egy "kevésbe" oszt még tudnék rá dobni mindig. Nincs megállás.
Itt a másik akire mindig számíthatok. Még jó, mert már benne egy "kevésbe" oszt még tudnék rá dobni mindig. Nincs megállás.
Sierra lengőkar a masszívabb szilentek miatt kerültek ide.
Sierra lengőkar a masszívabb szilentek miatt kerültek ide.
lengőkar.JPG (31.95 KiB) Viewed 6896 times
Last edited by daniv6 on Sun Sep 21, 2008 9:04 pm, edited 1 time in total.
csak azért is......batman
User avatar
Imi
nemleszgondhasegítis
Posts: 113
Joined: Sun Mar 12, 2006 8:21 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dabas - Vientiane

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by Imi »

albicapri wrote:kedves daniv6 had ne emlekeztesselek arra,hogy en itt vagyok bivalybasznad hataraban,es nem igazan vagyok elhavazva alkatreszekkel,capris kolegakkal,tanacsokkal.megis talpra allitottam az en kis "szarosomat",pedig nekem sem a kiseger hozza ossze.mint aprosagot az eletben megemlitenek,hogy 11eves gyermek voltam mikor sogorom megfertozott a caprilazzal,es 29voltam,mikor megkaptam(megvettem) az ellenszert azaz a gyogyirt.ugyhogy baratom,eszedbe ne jusson depresszios rohamok kozepedte csuggedes jeleit adni :lol: hidd el,minden oke lesz az autoval
off
Te Albi! Megragadnám az alkalmat. Hol élsz Te pontosan? Csak mert nekem a gimis éveim alatt (Sárospatak-REFI) a legjobb barátom egy Nagybégányi srác volt pontosabban Medgyesi Feri. Nyarakat töltöttem a vidéken, útan Kiev felé bureket falva az elektricska lépcsőjén...egy Orosz nevű szarházi volt a lelekipásztor a faluban. Beregszász is emlékezetes egy életre, Munkácsról nem is beszéve...szal hátha..
bocs on
User avatar
Imi
nemleszgondhasegítis
Posts: 113
Joined: Sun Mar 12, 2006 8:21 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dabas - Vientiane

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by Imi »

daniv6 wrote:Köszönöm válaszát Kolléga! :wink: Pillanatnyilag nem vagyok elkenődve, épp a sokadik hullámom felszálló ágában vagyok. Azaz, már soxor úgy volt, hogy a kisautót betolom az Ipolyba, de most a végső elhatározás, hogy megcsinálom. Túl sokáig álltam fölötte tehetetlenül, évekig. A motort az előszobában raktam össze, a család örömére, mert a garázs párás az ócska tető miatt és nem akartam, hogy tönkremenjen. Most már jó a tető, sinen vagyok, leköltöztettem vissza. Sokáig kerestem komplett elejét a kocsinak, de nincs, úgyhogy nekem kell fölépíteni az egész elejét. Ez sok idő, az meg nincs. Már elkezdtem, de még messze a vége.
Ez a moci nagyon durva! :shock:
User avatar
albicapri
nemleszgondhasegítis
Posts: 198
Joined: Fri Apr 15, 2005 8:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Ukrajna

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by albicapri »

Imi wrote:
daniv6 wrote:Köszönöm válaszát Kolléga! :wink: Pillanatnyilag nem vagyok elkenődve, épp a sokadik hullámom felszálló ágában vagyok. Azaz, már soxor úgy volt, hogy a kisautót betolom az Ipolyba, de most a végső elhatározás, hogy megcsinálom. Túl sokáig álltam fölötte tehetetlenül, évekig. A motort az előszobában raktam össze, a család örömére, mert a garázs párás az ócska tető miatt és nem akartam, hogy tönkremenjen. Most már jó a tető, sinen vagyok, leköltöztettem vissza. Sokáig kerestem komplett elejét a kocsinak, de nincs, úgyhogy nekem kell fölépíteni az egész elejét. Ez sok idő, az meg nincs. Már elkezdtem, de még messze a vége.
Ez a moci nagyon durva! :shock:
ungvar a becses neve eme csodas helynek :lol: :lol:
terkep szerint uzshgorod :mrgreen:
mer"hogy itt is van capri
User avatar
albicapri
nemleszgondhasegítis
Posts: 198
Joined: Fri Apr 15, 2005 8:48 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Ukrajna

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by albicapri »

daniv6 wrote:Köszönöm válaszát Kolléga! :wink: Pillanatnyilag nem vagyok elkenődve, épp a sokadik hullámom felszálló ágában vagyok. Azaz, már soxor úgy volt, hogy a kisautót betolom az Ipolyba, de most a végső elhatározás, hogy megcsinálom. Túl sokáig álltam fölötte tehetetlenül, évekig. A motort az előszobában raktam össze, a család örömére, mert a garázs párás az ócska tető miatt és nem akartam, hogy tönkremenjen. Most már jó a tető, sinen vagyok, leköltöztettem vissza. Sokáig kerestem komplett elejét a kocsinak, de nincs, úgyhogy nekem kell fölépíteni az egész elejét. Ez sok idő, az meg nincs. Már elkezdtem, de még messze a vége.
ilyen blokkert en emberhust eszek,nem hogy olni tudnek;odabasz,de rendesen!!!az asszonyt is elcserelnem ra,pedig mar megszoktam :mrgreen:
mer"hogy itt is van capri
User avatar
Dartonit
egyedülisszerelhet
Posts: 505
Joined: Wed Sep 21, 2005 4:00 pm

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by Dartonit »

Imi wrote:
daniv6 wrote:Köszönöm válaszát Kolléga! :wink: Pillanatnyilag nem vagyok elkenődve, épp a sokadik hullámom felszálló ágában vagyok. Azaz, már soxor úgy volt, hogy a kisautót betolom az Ipolyba, de most a végső elhatározás, hogy megcsinálom. Túl sokáig álltam fölötte tehetetlenül, évekig. A motort az előszobában raktam össze, a család örömére, mert a garázs párás az ócska tető miatt és nem akartam, hogy tönkremenjen. Most már jó a tető, sinen vagyok, leköltöztettem vissza. Sokáig kerestem komplett elejét a kocsinak, de nincs, úgyhogy nekem kell fölépíteni az egész elejét. Ez sok idő, az meg nincs. Már elkezdtem, de még messze a vége.
Ez a moci nagyon durva! :shock:
Csatlakozom!!! :ru:
'81 MK3 4.6 V8
"A V8 a pokolban is V8." - Winkler
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by Bogyo28 »

albicapri wrote:
daniv6 wrote:Köszönöm válaszát Kolléga! :wink: Pillanatnyilag nem vagyok elkenődve, épp a sokadik hullámom felszálló ágában vagyok. Azaz, már soxor úgy volt, hogy a kisautót betolom az Ipolyba, de most a végső elhatározás, hogy megcsinálom. Túl sokáig álltam fölötte tehetetlenül, évekig. A motort az előszobában raktam össze, a család örömére, mert a garázs párás az ócska tető miatt és nem akartam, hogy tönkremenjen. Most már jó a tető, sinen vagyok, leköltöztettem vissza. Sokáig kerestem komplett elejét a kocsinak, de nincs, úgyhogy nekem kell fölépíteni az egész elejét. Ez sok idő, az meg nincs. Már elkezdtem, de még messze a vége.
ilyen blokkert en emberhust eszek,nem hogy olni tudnek;odabasz,de rendesen!!!az asszonyt is elcserelnem ra,pedig mar megszoktam :mrgreen:
de fogadok ezt az asszony nem olvassa! 8) :lol: :lol: :lol:
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
levelboss
nagyonsokatirogat
Posts: 1065
Joined: Wed Sep 06, 2006 4:05 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by levelboss »

...és Te egy ilyen szintű autóra nem vagy büszke??? :shock:

Ha lassan készül is... beszarás!!! :ru:
Ford Capri 1978 2600 GT :D
User avatar
nyujoe
egyedülisszerelhet
Posts: 765
Joined: Mon Dec 13, 2004 8:45 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Location: Zselickislak

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by nyujoe »

...az a motor csodálatos :!: ...a többi fejlesztés is szerintem csak javára válhat...mellet ki és csak így tovább :ru:
"Az arany egy halott fém, míg a szarból új élet fakad."

1972 Ford Capri MKI 2.0 V6
1982 Ford Capri MKIII 2.0 R4
User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by Tibi »

Milyen moci ez ?
1980 Capri MK3
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by holecz »

Tibi wrote:Milyen moci ez ?
Épp kérdezni akartam, milyen moci ez???Ugye FORD?(Tudom...vényóc)
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
User avatar
Hattyu
rengetegetirogatide
Posts: 1555
Joined: Fri Oct 06, 2006 10:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc vagy a TESCO
Contact:

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by Hattyu »

Csak csatlakozni tudok én is!
Gyönyörű motor és látszik hogy nem oclsó gagyi cuccokból van összetéve,Pl.: Ford Racing gyújtókábelek :shock: :ru: :pia:
71' Taunus 2a 1.3 s4 to ??? :)(a feltámasztásos)
"A Remény hal meg utoljára!"
Trust no one!!
User avatar
daniv6
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 243
Joined: Tue Jun 27, 2006 11:21 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Balassagyarmat

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by daniv6 »

Hát köszönöm a pozitív hozzászólásokat, a családom sajnos nem így gondolja. :h:
A motor Ford 302es (5.0) teljesen fel van újítva :arrow: egyébként ez tette be itthon a kaput. Nem tudom, hogy mit bír; kis tuning meg apróság. Meg rengeteg bukta, főleg, hogy azt hittem 170lesz a padló a dollárnak. Oszt' mindez csak a hangjáért.
csak azért is......batman
User avatar
daniv6
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 243
Joined: Tue Jun 27, 2006 11:21 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Balassagyarmat

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by daniv6 »

A másik: megcsináltam a kesztyűtartómat, mert ezzel könnyű volt dolgozni a szobába. Az anyag neve, műbársony. Szerintem nem csúnya, viszont úgy látom macerás, könnyen piszkolódik, de könnyű tisztítani.
(Nem csúnyább mikor a sima műbőr belsőt belepi a por)
Attachments
Ahogy a bársony tónusai látszódnak.
Ahogy a bársony tónusai látszódnak.
PICT0002.JPG
csak azért is......batman
User avatar
holecz
rengetegetirogatide
Posts: 1599
Joined: Thu Mar 22, 2007 10:45 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Gyöngyös-Szücsi

Re: Nem vagyok büszke rá

Post by holecz »

daniv6 wrote:A másik: megcsináltam a kesztyűtartómat, mert ezzel könnyű volt dolgozni a szobába. Az anyag neve, műbársony. Szerintem nem csúnya, viszont úgy látom macerás, könnyen piszkolódik, de könnyű tisztítani.
(Nem csúnyább mikor a sima műbőr belsőt belepi a por)
Szép ez!!! :wink:
'89 Sierra 2,0 DOHC Sedan
+36 70 503 79 54

"Intercars Autóalkatrészek"
(nálam)..
Post Reply