Lpg-s Capri?

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
Zozz
kopasz
Posts: 6
Joined: Sun Jun 14, 2009 6:35 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Contact:

Re: Lpg-s Capri?

Post by Zozz »

Hattyu wrote:Szerintem itt senki nem azért vett caprit hogy a csajoknál vagy a haveroknál bevágódjon,igaz nekem nem Caprim van hanem Taunusom de én azért vettem mert nekem tetszik és nem mások előtt akarok villogni vele. én már lassan duplán ráköltöttem az árát a kocsira és még sehol nem járok,még ki sincs lakatolva, egy legalább 30 éves kocsi igényli a foglalkozást,meg a pénzt,és erre fel kell készülni.
Ecsém ugyanezt mondta ő is hogy nem csajozásra venné hanem mert tetszik :wink:
Last edited by Zozz on Sun Jun 21, 2009 12:15 pm, edited 1 time in total.
V.
User avatar
daniv6
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 243
Joined: Tue Jun 27, 2006 11:21 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Balassagyarmat

Re: Lpg-s Capri?

Post by daniv6 »

rozmar wrote:Na jo latom nem nagyon tetszik senkinek az otlet....de hat kb ilyesmire szamitottam....a leg tobb ember lehurrogja az lpg-t... a caprit meg amugy nem arra vennem h bevagogyak a haveroknal vagy a csajokknal, nincsenek ilyen jellegu problemaim :wink: (gondolom ilyesmire celoztatok)...a caprit azert vennek mert tetszik es kesz...

Ha nincs más kiút, igényeljen személyi kölcsönt. :mrgreen:
300000Ft/30hónap, havi 16000Ft törlesztő. Kibírható, és bármire fordítható. Autóra, gázra, benzinre, fűnyíróra :twisted: :smt023
csak azért is......batman
User avatar
Hattyu
rengetegetirogatide
Posts: 1555
Joined: Fri Oct 06, 2006 10:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc vagy a TESCO
Contact:

Re: Lpg-s Capri?

Post by Hattyu »

Zozz wrote:
Hattyu wrote:Szerintem itt senki nem azért vett caprit hogy a csajoknál vagy a haveroknál bevágódjon,igaz nekem nem Caprim van hanem Taunusom de én azért vettem mert nekem tetszik és nem mások előtt akarok villogni vele. én már lassan duplán ráköltöttem az árát a kocsira és még sehol nem járok,még ki sincs lakatolva, egy legalább 30 éves kocsi igényli a foglalkozást,meg a pénzt,és erre fel kell készülni.
Ecsém ugyanezt mondta ő is hogy nem csajozásra venné hanem mert tetszik :wink:
Tudom hogy mit írt, annyira hülye azért nem vagyok :shock:
Épp azért írtam hogy itt mindenki a típus szeretetéért vette a Caprit és nem más miatt.
71' Taunus 2a 1.3 s4 to ??? :)(a feltámasztásos)
"A Remény hal meg utoljára!"
Trust no one!!
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Lpg-s Capri?

Post by TÉCSÉ »

Hattyu wrote:
Zozz wrote:
Hattyu wrote:Szerintem itt senki nem azért vett caprit hogy a csajoknál vagy a haveroknál bevágódjon,igaz nekem nem Caprim van hanem Taunusom de én azért vettem mert nekem tetszik és nem mások előtt akarok villogni vele. én már lassan duplán ráköltöttem az árát a kocsira és még sehol nem járok,még ki sincs lakatolva, egy legalább 30 éves kocsi igényli a foglalkozást,meg a pénzt,és erre fel kell készülni.
Ecsém ugyanezt mondta ő is hogy nem csajozásra venné hanem mert tetszik :wink:
Tudom hogy mit írt, annyira hülye azért nem vagyok :shock:
Épp azért írtam hogy itt mindenki a típus szeretetéért vette a Caprit és nem más miatt.
Na vazeeeee .... :shock: :shock: :shock:
Hattyu-ból 1 is sok(k) volt , erre most már 2 van belőlük és a TCSaládi vitákat is itt nyomják ... :twisted: :twisted: :twisted:
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Lpg-s Capri?

Post by TÉCSÉ »

rozmar wrote:Na jo latom nem nagyon tetszik senkinek az otlet....de hat kb ilyesmire szamitottam....a leg tobb ember lehurrogja az lpg-t... a caprit meg amugy nem arra vennem h bevagogyak a haveroknal vagy a csajokknal, nincsenek ilyen jellegu problemaim :wink: (gondolom ilyesmire celoztatok)...a caprit azert vennek mert tetszik es kesz...
Itt nem kizárólag az LPG lehurrogásáról van szó (nekem is volt anno VW T2-ben) , egész egyszerűen nem ebbe és nem "ilyen" autókba való !
Sok szerencsét az autókereséshez !
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
Hattyu
rengetegetirogatide
Posts: 1555
Joined: Fri Oct 06, 2006 10:46 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc vagy a TESCO
Contact:

Re: Lpg-s Capri?

Post by Hattyu »

TÉCSÉ wrote: Na vazeeeee .... :shock: :shock: :shock:
Hattyu-ból 1 is sok(k) volt , erre most már 2 van belőlük és a TCSaládi vitákat is itt nyomják ... :twisted: :twisted: :twisted:
Nyugi a családban csak 1 bolond van én vagyok a fiatalabb ezért én kaptam a bolond géneket :twisted: :mrgreen:
De azért örülök hogy ennyire szeretsz :smt049 :pia:
71' Taunus 2a 1.3 s4 to ??? :)(a feltámasztásos)
"A Remény hal meg utoljára!"
Trust no one!!
User avatar
daniv6
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 243
Joined: Tue Jun 27, 2006 11:21 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Balassagyarmat

Re: Lpg-s Capri?

Post by daniv6 »

Miért nem való ebbe? Ha adott egy 180-200 lovas kocsi, és elmész vele az ország másik felébe, át kapcsolod gázra, mindjárt olcsóbbra jön ki a kiruccanás. Ha meg szitu van, visszakapcsolod benzinre.
csak azért is......batman
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Lpg-s Capri?

Post by Bogyo28 »

rozmar wrote:a caprit meg amugy nem arra vennem h bevagogyak a haveroknal vagy a csajokknal,
hát a capri arra egyébként is pont alkalmatlan...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Re: Lpg-s Capri?

Post by Bogyo28 »

daniv6 wrote:Miért nem való ebbe? Ha adott egy 180-200 lovas kocsi, és elmész vele az ország másik felébe, át kapcsolod gázra, mindjárt olcsóbbra jön ki a kiruccanás. Ha meg szitu van, visszakapcsolod benzinre.
az, me nem való bele.... ha menni kell ocsoé, van suzuki stb, ezze meg ugy kell menni ahogy van.... pl hány komolyabb sportgépben van gáz????
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
rozmar

Re: Lpg-s Capri?

Post by rozmar »

daniv6 wrote:Miért nem való ebbe? Ha adott egy 180-200 lovas kocsi, és elmész vele az ország másik felébe, át kapcsolod gázra, mindjárt olcsóbbra jön ki a kiruccanás. Ha meg szitu van, visszakapcsolod benzinre.
Egyetertek :) es akkor meg marad masra is :pia: :)
User avatar
TÉCSÉ
offtopiccommando
Posts: 1943
Joined: Sun Sep 03, 2006 2:40 pm
ClassicFord klubtag?: Igen

Re: Lpg-s Capri?

Post by TÉCSÉ »

rozmar wrote:
daniv6 wrote:Miért nem való ebbe? Ha adott egy 180-200 lovas kocsi, és elmész vele az ország másik felébe, át kapcsolod gázra, mindjárt olcsóbbra jön ki a kiruccanás. Ha meg szitu van, visszakapcsolod benzinre.
Egyetertek :) es akkor meg marad masra is :pia: :)
Akkor csináld b...ki , csak a "rinyafesztiválnak" legyen már vége - tegyél tönkre még1 Caprit , abból a kevésből ami még "állapotában" van !!!
http://www.myspace.com/fordcapriclub" onclick="window.open(this.href);return false;

A démonokat dobokkal elűző bennszülötteket nem értik meg a civilizált népek, akik dudálással próbálják szétoszlatni a dugót.
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Lpg-s Capri?

Post by SONI »

Most voltam az autóval egyrövidebb kiruccanáson 2000km le zabálta még a hajamat is (na ezért nincs) akár 7 LITERT is megevett a legnagyobb fogyasztásom 8.5L-volt .
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
CapriTurbo
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 310
Joined: Fri Dec 10, 2004 2:42 am

Re: Lpg-s Capri?

Post by CapriTurbo »

SONI wrote:Most voltam az autóval egyrövidebb kiruccanáson 2000km le zabálta még a hajamat is (na ezért nincs) akár 7 LITERT is megevett a legnagyobb fogyasztásom 8.5L-volt .
Ja, de milyen lassan vánszorogtál. :twisted:
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Re: Lpg-s Capri?

Post by SONI »

CapriTurbo wrote:
SONI wrote:Most voltam az autóval egyrövidebb kiruccanáson 2000km le zabálta még a hajamat is (na ezért nincs) akár 7 LITERT is megevett a legnagyobb fogyasztásom 8.5L-volt .
Ja, de milyen lassan vánszorogtál. :twisted:
Bocsánat mester, hogy nem tudtam veled tartani a tempot és, hogy 170-nél elgyorssultál :mrgreen: :mrgreen: :D :laza:
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
rozmar

Re: Lpg-s Capri?

Post by rozmar »

Na jo majd ha lesz egy caprim es estleg beleteszema a gazt es ha erdekel majd valakit akkor majd meg irok ide tapasztalatokat.es tavol aljon tolem h tonkre szeretnek tenni egy caprit...
Post Reply