Benne leszünk a tévében.... :-)))

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
Tibi
rengetegetirogatide
Posts: 4408
Joined: Tue May 31, 2005 10:12 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Miskolc - Bp
Contact:

Post by Tibi »

CAPRI-3 wrote:
Tibi wrote:kicsit csalodott vok, legalább körbejárhatták volna rendesen...az igaz amit Capri-3 írt,h a Manták tuningabbak ( de szép szó ) voltak,de ki kellett volna menni akkor komolyabb kocsikkal :) majd legközelebb!
DE NEM VOLT KÉSZ KOMOLYABB KOCSIIII, ÉRTEM?:)

épűl nem is kevés.
Bazsó nekem azt mondta, hogy ez már rég benne volt a forgatási tervben, amit nem könnyű változtatni. lesz majd még alkalom, lesz még capri TC-ben ne aggódjatok... lesz visszavágó ha így jobban teccik :)
:) igen étem :) és tényleg Bogyó mondott is vmit,h még lesz forgatás :)
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Post by SONI »

Hát csalodott vagyok jobbra számitottam a müsort. Nem igen szólt CAPRIról. A nép autó nem kellett volna mikor a CAPRI drágább volt mint egy porshe.
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
CAPRI-3
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 427
Joined: Sun Dec 05, 2004 12:21 pm

Post by CAPRI-3 »

SONI wrote:Hát csalodott vagyok jobbra számitottam a müsort. Nem igen szólt CAPRIról. A nép autó nem kellett volna mikor a CAPRI drágább volt mint egy porshe.
ez csak a 2.6 RS-re igaz....

nem kötekedni akarok, de butaságot írsz.
vedd elő a prospektusaid.
User avatar
SONI
T.O.C.B.
Posts: 908
Joined: Fri Dec 03, 2004 1:16 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: PÁKOZD

Post by SONI »

CAPRI-3 wrote:
SONI wrote:Hát csalodott vagyok jobbra számitottam a müsort. Nem igen szólt CAPRIról. A nép autó nem kellett volna mikor a CAPRI drágább volt mint egy porshe.
ez csak a 2.6 RS-re igaz....

nem kötekedni akarok, de butaságot írsz.
vedd elő a prospektusaid.
de drágább volt :D
SONI,CSAK EGYGÁZ LÉTEZIK A PADLÓ ))))
Fsz.25.pont http://www.fordcapri.hu/forford3/viewto ... f=7&t=1581" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Süni
OfficialGréTCSiTanárúr
Posts: 2147
Joined: Fri Sep 23, 2005 12:36 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Vál
Contact:

Post by Süni »

Csak tudnám mitől "jóval 200 felett" a 3.0 24v Manta, mikor az a motor 204 LE... Nekem tetszett, csak szerintem nem illett a vonalba a Corrado. Egy szép 1-es Scirocco talán. Hozzánk járnak a Scirocco Klub tagjai, majd előveszem Macsekot (az elnök) hogy is volt ez a péntek-szombat... :lol:
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

SONI wrote:Hát csalodott vagyok jobbra számitottam a müsort. Nem igen szólt CAPRIról. A nép autó nem kellett volna mikor a CAPRI drágább volt mint egy porshe.
Talán kellett volna hozni autót, akkor több lett volna. A Turbo May biztos szépen nézett volna ki a müsorban pl. Csak hát szar volt az idő :D
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

Süni wrote:Csak tudnám mitől "jóval 200 felett" a 3.0 24v Manta, mikor az a motor 204 LE... Nekem tetszett, csak szerintem nem illett a vonalba a Corrado. Egy szép 1-es Scirocco talán. Hozzánk járnak a Scirocco Klub tagjai, majd előveszem Macsekot (az elnök) hogy is volt ez a péntek-szombat... :lol:
Sajnos ugy ahogy a müsorban mondták, elvileg több autó lett volna, de nem jöttek el sokan a szar idő miatt, meg nem értek rá pénteken...
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Post by szszaby »

El kellene hívni Őket majd egy talira amikor sok Capri lesz.
Ford Capri MkI Essex
User avatar
balagecapri
márokosanistudnézni
Posts: 66
Joined: Sat Dec 18, 2004 11:15 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Érd

Post by balagecapri »

Akárki akármit mond szerintem jó volt a műsor még ha a mantákat jobban is favorizálták de ahogy Sanca mondta: az igazságot úgyis mi tudjuk mert nekünk van! Egyébként klasszul mutatott a tévében Pudva úr gyöngyszeme ! továbbá azt se felejtsük el hogy mindkét manta helyrepofozása verte a 2 ill.3 millát ! Ennyi pénzem nekem soha nem lesz sajnos az autómra!
Balage
User avatar
balagecapri
márokosanistudnézni
Posts: 66
Joined: Sat Dec 18, 2004 11:15 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Érd

Post by balagecapri »

Ja bocs és az arany csodárol se feledkezzünk meg ami szintén emelte a műsor fényét!!!!

Egyébként mi miért nem hallottunk a forgatásról késő lett volna feldobni a fórumra? Még ha nem is tesztelik mindegyiket jól mutathattak volna többen együtt!
Balage
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

balagecapri wrote:Ja bocs és az arany csodárol se feledkezzünk meg ami szintén emelte a műsor fényét!!!!

Egyébként mi miért nem hallottunk a forgatásról késő lett volna feldobni a fórumra? Még ha nem is tesztelik mindegyiket jól mutathattak volna többen együtt!
A forgatás maga pénteken volt. Elöször nekem kedden szoltak a dologról. Meló közben felhívott egy fazon, hogy ő Karácsony István a totalcartol, és hogy tudunk e vinni pénteken autokat. Először az merült fel bennem, hogy ez valami szivatás. Aztán végighívtam az összes olyan embert, akinek tudtommal jol néz ki a verdája. Beszéltem Sunyával, Krisztiánnal, Gabikával, Pudvával, Gizmoval és Sonival. Amilyen idő volt egész héten, csütörtökön még ugy volt hogy nem lesz forgatás. Aztán péntek reggel sütött a nap, és a két harcra fogható autoval elindultunk, a végén persze jól szarrá áztunk. A forgatás nagy része az én Berlingóm hátiljából történt, mert ott legalább nem ázott Benji, az operatör. Szoval elég kétséges volt az egész dolog kimenetele, és igy nem mertem kitenni a forumra, nehogy sokan basszunk rá. Nagy beégés lett volna kivonulnunk a nagy semmire Lacházára, és nincs ott senki. Az egyeztetés sem a Winkler-ékkel történt, velük már csak a Lacházán találkoztunk.

Na szoval nagyjából ezért nem raktam ki előre a forumra....
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
balagecapri
márokosanistudnézni
Posts: 66
Joined: Sat Dec 18, 2004 11:15 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Érd

Post by balagecapri »

:D nem szemrehányásként mondtam! Így már értem ! 8)
Balage
User avatar
FehérCapri Sanca
márokosanistudnézni
Posts: 81
Joined: Tue Dec 07, 2004 8:48 am
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest
Contact:

Post by FehérCapri Sanca »

bogyo28 wrote:
balagecapri wrote:Ja bocs és az arany csodárol se feledkezzünk meg ami szintén emelte a műsor fényét!!!!

Egyébként mi miért nem hallottunk a forgatásról késő lett volna feldobni a fórumra? Még ha nem is tesztelik mindegyiket jól mutathattak volna többen együtt!
A forgatás maga pénteken volt. Elöször nekem kedden szoltak a dologról. Meló közben felhívott egy fazon, hogy ő Karácsony István a totalcartol, és hogy tudunk e vinni pénteken autokat. Először az merült fel bennem, hogy ez valami szivatás. Aztán végighívtam az összes olyan embert, akinek tudtommal jol néz ki a verdája. Beszéltem Sunyával, Krisztiánnal, Gabikával, Pudvával, Gizmoval és Sonival. Amilyen idő volt egész héten, csütörtökön még ugy volt hogy nem lesz forgatás. Aztán péntek reggel sütött a nap, és a két harcra fogható autoval elindultunk, a végén persze jól szarrá áztunk. A forgatás nagy része az én Berlingóm hátiljából történt, mert ott legalább nem ázott Benji, az operatör. Szoval elég kétséges volt az egész dolog kimenetele, és igy nem mertem kitenni a forumra, nehogy sokan basszunk rá. Nagy beégés lett volna kivonulnunk a nagy semmire Lacházára, és nincs ott senki. Az egyeztetés sem a Winkler-ékkel történt, velük már csak a Lacházán találkoztunk.

Na szoval nagyjából ezért nem raktam ki előre a forumra....

Engem nem hívtál, pedig azért nem olyan csúnya a verda... Nem beszélve arról, hogy sztem jót mentem volna (bocs, Pudva), de nagyon gyorsul az enyém és nincs vele gond... Se motorilag, se esztétikailag. Asszonnyal néztük a músort, ő mondta, hogy miért nem szerepelek a műsorban?
BOSS MK III
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

FehérCapri Sanca wrote:
bogyo28 wrote:
balagecapri wrote:Ja bocs és az arany csodárol se feledkezzünk meg ami szintén emelte a műsor fényét!!!!

Egyébként mi miért nem hallottunk a forgatásról késő lett volna feldobni a fórumra? Még ha nem is tesztelik mindegyiket jól mutathattak volna többen együtt!
A forgatás maga pénteken volt. Elöször nekem kedden szoltak a dologról. Meló közben felhívott egy fazon, hogy ő Karácsony István a totalcartol, és hogy tudunk e vinni pénteken autokat. Először az merült fel bennem, hogy ez valami szivatás. Aztán végighívtam az összes olyan embert, akinek tudtommal jol néz ki a verdája. Beszéltem Sunyával, Krisztiánnal, Gabikával, Pudvával, Gizmoval és Sonival. Amilyen idő volt egész héten, csütörtökön még ugy volt hogy nem lesz forgatás. Aztán péntek reggel sütött a nap, és a két harcra fogható autoval elindultunk, a végén persze jól szarrá áztunk. A forgatás nagy része az én Berlingóm hátiljából történt, mert ott legalább nem ázott Benji, az operatör. Szoval elég kétséges volt az egész dolog kimenetele, és igy nem mertem kitenni a forumra, nehogy sokan basszunk rá. Nagy beégés lett volna kivonulnunk a nagy semmire Lacházára, és nincs ott senki. Az egyeztetés sem a Winkler-ékkel történt, velük már csak a Lacházán találkoztunk.

Na szoval nagyjából ezért nem raktam ki előre a forumra....

Engem nem hívtál, pedig azért nem olyan csúnya a verda... Nem beszélve arról, hogy sztem jót mentem volna (bocs, Pudva), de nagyon gyorsul az enyém és nincs vele gond... Se motorilag, se esztétikailag. Asszonnyal néztük a músort, ő mondta, hogy miért nem szerepelek a műsorban?
Na ezt pont az mondja, akit telefonon elérni a világ nyolcadik csodája....
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
gizmo
Überführer
Posts: 1359
Joined: Mon Nov 29, 2004 4:54 pm
ClassicFord klubtag?: Nem
Contact:

Post by gizmo »

Műsor megvolt, tényleg lehetett volna több autó (nem csak Capri), meg picit több bemutatás... de ilyen időben, munkanap napközben megértem hogy sokan nem vitték ki az autót... én sem. Lesz még jobb műsor is, elkészülnek a Cossie Caprik, és akkor már a gyári V6-os és S4-esek lesznek a ritkaságok 8)
- '79 Ford Capri 2.8
- '91 Ford Sierra DOHC
Post Reply