bemutatkozások

kötetlen topic...:)

Moderators: SONI, Pudva, Bogyo28

User avatar
taunus73sw
nemleszgondhasegítis
Posts: 150
Joined: Mon Dec 06, 2004 1:39 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: BUDAPEST
Contact:

Post by taunus73sw »

Taunus26M coupe-ból csinálták. Impozáns nagy batár , az biztos. Inkább GT autó.
1973 TAUNUS SW 1600 XL
terror

Post by terror »

:roll:
...na akkó.....pontosítok....
OSI 20m TS
1967-69-ig készült Torinoban (végszerelés) eleinte Taunus P5 később Taunus P7a alapokra. 2.0V6 és 2.3V6 motorokkal szerelték sorozatban (+egy-két nyalánkság). Összes gyártott darabszám kb. 2200 melyből 1400 2.0V6, 800 2.3V6........Napjainkban fellelhető még belőle kb. 100-120 darab, ezek közül minimum 2 Magyarországon van, az egyik az enyém, a másik évek óta épül (remélem lesz belőle valami). Hallottam még olyan legendákat is terjedni, hogy egy igen tehetős magyar gyűjtő birtokában van még egy itthoni példány GYÁRI ÚJ ÁLLAPOTBAN, de ennek ezidáig nem akadtam a nyomára.
Reseda

Post by Reseda »

Sziasztok,most akadtam az oldalatokra, és regisztrálatm is.Nem rendelkezem Capri-val,bár 2 db-ot sikerült javítanom pár éve.Mindig is tetszettek,de egyenlőre csak játszadozom a gondolattal hogy VEGYEK 1-et.'88-óta foglalkozom autóval,és a 38.-ik autómat taposom.Inkább a veterán korú autók jönnek be,az Amerikai modellek,(ezekből 6 darabom volt)a FORD,és talán az Opel.Egy párat építettem,de ahogy készen leszek velük valahogy jóértelemben kiveszik alólam :( Jelenleg 2 autóm van,egy Amerikai+ egy A-ból B-be szaladgálós.Ja....34 éves vagyok,és küszködöm a szíámítógéppel,merthogy nem értek hozzá....Próbálok figyelni és infókhoz jutni, (Andris)
trafo2000
akárhozzáisnyulhatvalamihez
Posts: 241
Joined: Thu Dec 30, 2004 12:47 pm

Post by trafo2000 »

Szeva itt is :!:
Reseda

Post by Reseda »

trafo2000 wrote:Szeva itt is :!:
Szia,ismerős volt a nick-ed,hát persze.....V8 cars :D
User avatar
Bogyo28
Überführer
Posts: 5459
Joined: Sat Dec 04, 2004 9:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest-Budakalász
Contact:

Post by Bogyo28 »

ha valaki a v8cars-rol jött, már nem is lehet rossz ember... :lol:
"...ha Detroit-nak végevan, a világnak végevan..."
"...akkor vedd meg ezt, vagy egy ilyet..."

...A Xikla...

1978 Ford Capri MKIII 2.9 V6 24V cosworth
1974 Ford Transit MKI 1.7 V4
User avatar
Süni
OfficialGréTCSiTanárúr
Posts: 2147
Joined: Fri Sep 23, 2005 12:36 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Vál
Contact:

Post by Süni »

terror wrote::roll:
...na akkó.....pontosítok....
OSI 20m TS
1967-69-ig készült Torinoban (végszerelés) eleinte Taunus P5 később Taunus P7a alapokra. 2.0V6 és 2.3V6 motorokkal szerelték sorozatban (+egy-két nyalánkság). Összes gyártott darabszám kb. 2200 melyből 1400 2.0V6, 800 2.3V6........Napjainkban fellelhető még belőle kb. 100-120 darab, ezek közül minimum 2 Magyarországon van, az egyik az enyém, a másik évek óta épül (remélem lesz belőle valami). Hallottam még olyan legendákat is terjedni, hogy egy igen tehetős magyar gyűjtő birtokában van még egy itthoni példány GYÁRI ÚJ ÁLLAPOTBAN, de ennek ezidáig nem akadtam a nyomára.
Kb 8-10 éve egy gyári állapotú piros gyakran rohangált a 11-ik kerületben, egy olaszos kinézetű fiatal csávóval a volán mögött ! Az te vagy ?
User avatar
Nitrobuster
egyedülisszerelhet
Posts: 728
Joined: Fri Dec 03, 2004 7:41 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Nitrobuster »

Süni wrote:
terror wrote::roll:
...na akkó.....pontosítok....
OSI 20m TS
1967-69-ig készült Torinoban (végszerelés) eleinte Taunus P5 később Taunus P7a alapokra. 2.0V6 és 2.3V6 motorokkal szerelték sorozatban (+egy-két nyalánkság). Összes gyártott darabszám kb. 2200 melyből 1400 2.0V6, 800 2.3V6........Napjainkban fellelhető még belőle kb. 100-120 darab, ezek közül minimum 2 Magyarországon van, az egyik az enyém, a másik évek óta épül (remélem lesz belőle valami). Hallottam még olyan legendákat is terjedni, hogy egy igen tehetős magyar gyűjtő birtokában van még egy itthoni példány GYÁRI ÚJ ÁLLAPOTBAN, de ennek ezidáig nem akadtam a nyomára.
Kb 8-10 éve egy gyári állapotú piros gyakran rohangált a 11-ik kerületben, egy olaszos kinézetű fiatal csávóval a volán mögött ! Az te vagy ?

Erre 50% az esély :D
1978 MkIII LimaTI AiResearch T3 boosting 0,7bar
User avatar
Peti
egyedülisszerelhet
Posts: 931
Joined: Tue Jul 12, 2005 5:28 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Budapest

Post by Peti »

Ő az! :twisted:
'81 Capri 3.0 SHO X-Pack project
'83 Granada 2.8i Ghia X project
terror

Post by terror »

Süni wrote:
terror wrote::roll:
...na akkó.....pontosítok....
OSI 20m TS
1967-69-ig készült Torinoban (végszerelés) eleinte Taunus P5 később Taunus P7a alapokra. 2.0V6 és 2.3V6 motorokkal szerelték sorozatban (+egy-két nyalánkság). Összes gyártott darabszám kb. 2200 melyből 1400 2.0V6, 800 2.3V6........Napjainkban fellelhető még belőle kb. 100-120 darab, ezek közül minimum 2 Magyarországon van, az egyik az enyém, a másik évek óta épül (remélem lesz belőle valami). Hallottam még olyan legendákat is terjedni, hogy egy igen tehetős magyar gyűjtő birtokában van még egy itthoni példány GYÁRI ÚJ ÁLLAPOTBAN, de ennek ezidáig nem akadtam a nyomára.
Kb 8-10 éve egy gyári állapotú piros gyakran rohangált a 11-ik kerületben, egy olaszos kinézetű fiatal csávóval a volán mögött ! Az te vagy ?
:D :idea: :twisted:
A hír igaz. én volnék a tettes (csak nem olasz, hanem örmény).
User avatar
Elvis
márokosanistudnézni
Posts: 54
Joined: Sun Jan 02, 2005 6:11 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Dabas
Contact:

Post by Elvis »

Biztos ez az!
Image
O-tsee

Post by O-tsee »

Sziasztok!

Mint leendő capri-s, üdvözlöm minden sorstársam! Bár caprim még nincs, de tervben van a közeljövőt illetően. Jelenleg taum van, fantasztikus világ, de ki szeretném próbálni ezt is! :twisted:
Bár pénzem nem sok van, eltökéltségem viszont annál több! Van vmi tippetek (eladó, megmenthető autók) ? Ha bárkinek van ilyesmi a birtokában, és úgy érzi megválna tőle, szóljon! (lécccci, lécccccci) :lol:
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Post by szszaby »

Az enyém ilyen volt 8 éve most sárga színben pompázik igaz ezer darabban van lakatosmunka miatt -Image
Ford Capri MkI Essex
Ricsi

Post by Ricsi »

szszaby wrote:Az enyém ilyen volt 8 éve most sárga színben pompázik igaz ezer darabban van lakatosmunka miatt -
Nagyon szép! :ru:
User avatar
szszaby
rengetegetirogatide
Posts: 4629
Joined: Tue Jun 28, 2005 2:37 pm
ClassicFord klubtag?: Igen
Location: Karcag

Post by szszaby »

Ricsi wrote:
szszaby wrote:Az enyém ilyen volt 8 éve most sárga színben pompázik igaz ezer darabban van lakatosmunka miatt -
Nagyon szép! :ru:
Látnád most levettem a sárvédőt a jobb elsö oszlop és a küszöb olyan volt mint a szita de már alakul majd reményeim szerint tavasszal megkapja az új színt és akkor rakok fel róla képet

Image
Ford Capri MkI Essex
Post Reply